Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czympyrympym: jakoś mój po 3 latach codziennego używania, bo żona uwielbia w nim gotować, trzyma się całkiem nieźle a jak się popsuje to kosztował 700 zł a nie 7000. Za to koleżanka w swoim super hiper Thermomix musiała robić ekspresowy przelew bo jej się skończył abonament w połowie robienia pasztetu. Myślałem że padnę jak to usłyszałem.
Znam ludzi co to sprzedają i odpowiedz mi na jedno pytanie: ile warty jest sprzęt
  • Odpowiedz
@elcede ciężko mi powiedzieć ile realnie jest wart ten sprzęt. Używamy go od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Kilku znajomych używało tych podróbek z marketów i nie byli do końca zadowoleni. A co do tej piramidy, zapewne masz rację.
  • Odpowiedz
@lubiacy_beton: No i #!$%@? prawidłowo.

Mam od prawie 2 lat i używany jest prawie codziennie,

Co chwilę coś nowego próbujemy ale przeważnie jedziemy na wyprubowanych przepisach.

Do piekarni rzadko zaglądamy bo chleb i bułki sami pieczemy od początku "pandemii"

Nawet jeżeli to piramida finansowa to mam to w dupie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czympyrympym: wiem jak to wygląda bo mnie próbowali wciągnąć w ten temat. Tak jak z odkurzaczem rainbow. Też sprzęt jest fajny ale tylko ułamek tego to wartość sprzętu bo reszta to zarobki w piramidzie. Dlatego nie sprzedają tego w inny sposób niż przez swoich przedstawicieli.
  • Odpowiedz
Beka z wykopków, którzy śmieją się ze starych bab kupujących garnki na kredyt po prezentacji przez jakichś magików, a potem jak gdyby nigdy nic kupują takie urządzenie za 6k, które robi to samo co inne sprzęty domowe kosztujące ułamek tej ceny i które można kupić w normalnym sklepie, a nie od jakichś magików XD


@SmakoszKotow: beka z frajerów którzy zaglądają innym do portfela bo im żal dupsko ściska że kogoś stać
  • Odpowiedz