Wpis z mikrobloga

Jest jakaś opcja, żeby na #switch grać w gry które mam na PC? jakieś przesyłanie strumieniowe, granie w chmurze czy inne #!$%@? muje dzikie węże? ( ͡º ͜ʖ͡º) Rozważam zakup bo fajnie byłoby pograć w coś na konsoli przenośnej a nie tylko siedząc przy komputerze :)
#nintendoswitch
  • 23
@PurpleHaze: Jeszcze, żeby takie gta v czy rdr2 było na switcha to bym się nie zastanawiał ( ͡º ͜ʖ͡º) Znalazłem jakąś aplikację Ranway ale info sprzed 4 lat i że jest w testach, myślałem, że może coś dalej ruszyło
@robertx: no niestety, nie ma co się oszukiwać.

@Ejdiejem: nie do końca, Valve zrobi swoje, ale to nie jest ich zamknięty projekt - prawie na pewno Steam Decki będą również od innych producentów.
@Ejdiejem: ciężko powiedzieć - może jakieś krótkie serie.

Co do Valve, to aktualnie dostępność przy preo jest szacowana na końcówkę Q2 2022, tak więc mniej niż rok ;)
@Ejdiejem: Są gry na switcha które chciałbym ograć na switchu i są gry na pc które na switcha nie wyszły a chętnie bym je właśnie na switchu ograł. Chyba po prostu kupię switcha i zanim ogram wszystkie tytuły to już będzie normalnie dostępna ta konsola od steama i wtedy się przesiądę
@robertx: tak, ale bierz pod uwagę, że ps vita ma rozdziałkę FHD/2 tzn. 960x540. Łatwiej byłoby chyba na jakimś androidzie ogarnąć dokelajając jakieś pady po bokach, który dodatkowo będzie miał dużo mniejsze lagi bo np WiFi 5GHz albo lepiej WiFi 6.
@Kryspin013: W sumie vita sama w sobie ma bardzo dużą bibliotekę gier, jeszcze jak nie trzeba za nie płacić... ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A z PC chciałem ograć do końca wiedźmina gta i rdr 2