Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 137
507 278 + 126 + 139 + 134 + 123 + 97 + 36 = 507 933

Misja pt. "Zjeść kebab w Berlinie" wykonana! :D

Dostałem urlop nieco wcześniej niż planowałem, co spowodowało małe zamieszanie w planowaniu wypoczynku. Cumpel @ElBudinio na szczęście ma dużo wolnego czasu, więc wbił do mnie i ruszyliśmy - na początku nie mając obranego celu wyprawy - doliną Noteci na Zachód.

Dolina Noteci arcyładna, zdecydowanie polecam na jazdę rowerem, ruch mały, widoczki bardzo przyjemne. Miasteczka ładne, najbardziej spodobało się mi Drezdenko.

Po dojechaniu do okolic Gorzowa Wielkopolskiego stwierdziliśmy, że byśmy zjedli kebaba, ale takiego dobrego, prosto z Berlina :D więc następnego dnia rano ruszyliśmy, by wieczorem być na obrzeżach stolicy Niemiec.

Jeden dzień był objazdem do mieście nad Szprewą - kultura jazdy na rowerze jest tam bardzo wysoka, nigdzie w Polsce nie uświadczyłem takiej.

Powrót do Szczecina doliną Odry, ale był on trochę za blisko, niecała setka tylko pękła :( w Szczecinie pociąg do Gdańska, gdzie się trochę porozbijaliśmy rowerowo z jeszcze jednym cumplem.

---
Rower w całości załadowany ważył 16 kilogramów. Łącznie pękło 700 kilometrów bez spiny w 6 dni; nie wszystko rejestrowałem w Stravie. Noce spędzaliśmy w lasach lub na łąkach, spanie na materacu w nocy. Niektóre noce były tak gorące, że śpiwór był zupełnie niepotrzebny.

P. S. Niemieckie komary są bardziej diabelskie od naszych, szkoda słów, pod Berlinem ledwo przeżyliśmy oblężenie tych małych kur*iów. Nie polecam.

#rowerowyrownik #rower #gravel #bikepacking #ultralight #bushcraft #fordon #bydgoszcz #berlin

Skrypt | Statystyki
czarnawrona - 507 278 + 126 + 139 + 134 + 123 + 97 + 36 = 507 933

Misja pt. "Zjeść k...

źródło: comment_1627581174AyLj45PtRjtSafDr38UkRV.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stanton7: dzięki ;) formalnie byłem zabezpieczony. Co do granic to ani żywej duszy, żadnych służb, żadnych papierów. Jedyne co to miej na uwadze, że małe lokalne przejścia są zamknięte. Przejazdy tylko w miejscach dla samochodów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@czarnawrona:

Po dojechaniu do okolic Gorzowa Wielkopolskiego stwierdziliśmy, że byśmy zjedli kebaba, ale takiego dobrego, prosto z Berlina :D więc następnego dnia rano ruszyliśmy, by wieczorem być na obrzeżach stolicy Niemiec.


Za takie akcje to ja szanuje :D