Wpis z mikrobloga

@Tomsz1989 a to pociągiem się nie da? Przyjemniej, bez korków, a na miejscu wynajmujesz auto i jedziesz ()

Koszty mniejsze, amortyzacja samochodu odpada, taniej i wygodniej ()
  • Odpowiedz
@Tomsz1989 jakiego chlewu? Jechałeś kiedyś pociągiem nad morze? Bo ja kilka razy, I zawsze było zajebiście i bez problemów (σ ͜ʖσ)

Jeszcze nie było samochodów tak dostępnych na wynajem jak teraz i był albo autostop albo taryfa ()
  • Odpowiedz
@jajuznieskacze liczysz tylko paliwo, policz czas za kierownicą, amortyzację auta -opony, hamulce, koszty dodatkowe na postojach - w pociągu zjesz jak człowiek, samo jedzie I można podziwiać widoczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Tomsz1989 ja z Bielska białej, zawsze było świetnie ( ͡º ͜ʖ͡º) a auto na miejscu w ogóle nie bylo potrzebne poza dojazdem na hotel ()
  • Odpowiedz
@v1lk z czasem bym się kłócił, jeśli jedziesz powiedzmy bezpośrednim pendolino z Krakowa do Gdańska to jeszcze rozumiem, ale jazda zwykłym Intercity powiedzmy przez całą Polskę to dla mnie tragedia, co chwilę przystanki, przerwy, nieraz przesiadki i nigdy nie wiesz na kogo trafisz w przedziale. Traskę która autem bym przebył w 8 godzin powiedzmy, takim pociągiem robisz w paręnaście w tym wypadku.
  • Odpowiedz
@jajuznieskacze jedziesz na 2/3 tygodnie i trasa 8 - 15 godziny robi ci różnice? Dużo bardziej wole pociąg w tym wypadku, poza tym wypadków mniej, problemów mniej, a przesiadka to żaden problem.

Ale to wszystko zależy od podejścia ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz