Wpis z mikrobloga

@7dam7rade7: powiem ci tak jak coś albo ktoś cie #!$%@? to się poprostu tym nie otaczasz a nie piszesz wysrywy w necie bo to tylko powoduje kolejną falę negarywnych wibracjii
@Miler111111: jessuu, jaka nienawiść, napisałem pozytywny komentarz z radą dla gościa a ty tu już wbijasz w jakąś retoryke normik, incel, syndrom oblężonej twierdzy, ja ciebie nie atakowałem ty już szczekasz na mnie, idź se konia zwalić
@7dam7rade7: Mata to przekot przecież jest. Trzeba sibie zdac sprawę ze nowa szkoła już wjechała i lirycznie ziomek jest niezly. Wie w które drzwi uderzyć żeby się podobało. Jest na prawdę w #!$%@? wiecej ziomeczkow, którzy robią randomowe teksty pełne inwektyw z czego nic nie wynika. Rap się zmienil. Raperzy to juz bardziej biznesmeni, a nie złodzieje z blokowisk. Ma nie rapować bo jest bogaty z domu? Co do #!$%@?? XD
@7dam7rade7: już nie chce żyć w blokach i mówił o tym w jakimś wywiadzie parę lat temu, że był głupi i to były nastoletnie głupoty takie. Nawet widać w jego muzyce, np
"PDW" z Białasem (średnie imo). Jego muzyka to takie dark academia współczesne/estetyka z amerykańskich filmów o bogatych dzieciakach przeniesiona na Polskę, jak dla mnie dosyć samoświadome, empatyczne i bezpretensjonalne. Parę jego kawałków z "fumar mata", np. "klubowe" by się