Wpis z mikrobloga

@Anonka99: Tylko na łódź, tylko po co oni każą ci się katować o 4 rano że by po ten usypiać w południe to ja nie wiem.Wyśpij się zjedz sniadanie i jedz o 7 jak biały człowiek.No i bezpiecznie będąc wyspanym.W nocy to jeżdżą z małymi dziećmi co wyją przez połowę drogi jak syrena alarmowa.
@Anonka99: Jechałem 2 tyg temu wyjazd w wtorek o 6 rano kierunek na Warszawę przez Grójec potem a1 do Władysławowa. Całą trasa bez korków, prawie cały czas 120+ na liczniku, korek godzinny na wjeździe do Władysławowa. Powrót w sobotę i jak wracaliśmy (wyjazd o 7) to w stronę Władysławowa co chwile korek, wypadek (ludzie jadący nad morze a1 jechali 70 na godzinę albo stali w korku).
@Anonka99: Najlepiej wyjechać ok. 5, nie ma takiego ruchu. Piotrków praktycznie pusty (chociaż nie wiem, jak będzie w poniedziałek, w środę było pięknie). I jak zjeżdżasz z A1 to na węźle Warlubie, bo po Nowych Marzach (kierunek Świecie) są roboty drogowe.
@Anonka99: Siódemką to ty jechać nie będziesz. W te wakacje jechałem dwa razy, książkowo z dwoma postojami wychodzi mi max 9 godzin.Jadę zawsze jak się wyśpię i po dobrym śniadaniu, ale jak kto woli. Ruch na drodze mi nie straszny, jest czym wyprzedzać więc stresu nie mam.
Ja jechałem w zeszłym tygodniu w nocy z niedzieli na poniedziałek do Rewala. Wyjechałem o 3:30. Na miejscu byłem około 15-tej. W międzyczasie drzemka 15 minut w okolicach Bydgoszczy. Przystanki na papierosa i wc.
Mimo tak wczesnej godziny wyjazdu, już o czwartej - piątej nad ranem masa tirów na DK 74. Na A1 Piotrków - Łódź (skrzyżowanie z A2) ciężko jechać 140. Co chwilę tir wyprzedza tira albo ktoś inny wyskakuje. Dodatkowo
@Anonka99:
Właśnie wracam z Gąsek więc:
Przed Piotrkowem grube objazdy po wsiach, ciężko bodajże z 3 razy musiałem zawracać ze ślepej ulicy.
Dwa to kwestia zjazdu z austostardy - szosa od wsi do wsi, statystyczny pomiar prędkości i tiry. Wyjechaliśmy o 3 w nocy, bodajże na 11 byliśmy na miejscu przy normalnych postojach (wc papieros i mandat...)
Także polecam wyjechać 2-3 bo dojedziesz w miarę wcześnie i masz cały dzień dla