Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: uaa zdazyles edytowac komentarz zanim odpisalem. Dobrze wiesz ze nie masz racji i teraz bedziesz odwracal glowe udajac ze tego typu sytuacji nie widzisz a prawda jest taka ze sam przykladasz reke do tego typu zachowan siejac propagande wraz z kolegami na wykopie. Gratuluje pogladow jak i ludzkich odruchow. Jestescie (neuropa) najwiekszym rakiem tego portalu jak i dzisiejszych czasow.
  • Odpowiedz
Nie obchodzi mnie to. Krzywdy mi nie robi.


@Ordo_Publius: Trzeba jej pomóc, bo ewidentnie jest chora psychicznie, a nie wszystko tłumaczyć tolerancją. Zabieranie alkoholikowi butelki to też nie jest tolerancja.
  • Odpowiedz
@PanMuchomorek jestem osobą, która toleruje naprawdę wiele rzeczy, ale taka lekkomyślność i głupota kosztem własnego zdrowia i świadomego doprowadzenia siebie do kalectwa powinno być tępione i nagłośniane na cały kraj, by uchronić inne ameby, przed wykluczeniem z życia publicznego.
  • Odpowiedz
@leszkesmieszke69: Czy oni zdają sobie sprawę jak to idiotycznie brzmi? "obiecałośmy", "postanowiłośmy" xD

Jak jakaś dziwna gwara. To nawet po polsku nie jest. Już kij z samym (bez)sensem czegoś takiego, ale po angielsku daje się liczbę mnogą, bo jest "neutralna płciowo", ale to wciąż jest poprawny angielski. A ten wytwór to śmiech na sali.

Jakbym dla beki tak pisała to by mnie bawiło.
  • Odpowiedz