Wpis z mikrobloga

Tak po ludzku, #!$%@?ąc, że jest mordercą, zabrał dwójce dzieci matkę, to szkoda wam kierowcy?
Mi w #!$%@?.

Jesteś zwykłym szarym typem. Robisz jako kierowca autobusu za gowno kasę. Wracasz z nocki, zmęczony, sfrustrowany. Bliżej ci na pewno do przegrywa, niż wygrywa i nagle w wieku 31 lat, gdy twoje jedyne osiągniecie życiowe to pobieganie w runmagedonie, nagle przegrywasz życie przez jeden głupi błąd życiowy, chwile jakiegoś szału i zapomnienia, że to nie gra. Chłop pewnie siedzi teraz w jakiejś celi cały zaryczany, przestraszony, ze świadomością jak bardzo #!$%@? i modlitwa oby to był tylko zły sen.

#katowice

Szkoda?

  • Tak 79.2% (454)
  • Nie 20.8% (119)

Oddanych głosów: 573

  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@30062018: jest gościem który nie powinien prowadzić, ulotki jego leków mówią wszystko, na nagraniach widać że rozjechał nie patusiare w żółtym, tylko ta druga dziewczynę czyli leciał jak wariat...
W nowych nagraniach widać, że uciekł nawet na czerwonym i zatrzymał się dopiero w zajezdni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@30062018: mam takie same odczucia. Początkowo myślałem że to jakiś gość w średnim/starszym wieku (bo nie widzieć czemu z takimi Kojarzą mi się kierowcy autobusów) ale jak dowiedziałem się że ma 31 lat i zobaczyłem jego foty to jakoś mi się naprawdę żal zrobiło (choć wiem że nie ma wytłumaczenia dla jego winy). W życiu trzeba mieć jednak trochę szczęście - znajdziesz się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie, parę sekund
@30062018: Znalazł się o złej porze, w złym miejscu i czasie, zresztą nie tylko on jest przegrańcem bo przegrała również ta 19 latka która wychodzi na to że była osobą postronną która znalazła się w tym miejscu przez kretynizm swojego chłopa który postanowił dołączyć do hołoty która odwalała jakiś zwierzyniec na ulicy, wszystko przez bandę małp które powinny być pozamykane w klatkach a nie puszczone wolno na ulice
był naćpany (co całkiem możliwe, bo w krwi wyszły opioidy)


@kajka666: lek z grupy opioidów - takim lekiem jest np. kodeina

ale w innym miejscu podano, że to był lek przeciwbólowy np. tramadol - też opioidowy, czy powoduje jakieś efekty narkotyczne - no nie, to nie jest heroina
@megawatt: "Do leków, które wpływają negatywnie na sprawność psychomotoryczną organizmu i przy stosowaniu których nie wolno prowadzić samochodu należą między innymi:

leki przeciwbólowe w szczególności narkotyczne leki przeciwbólowe (opioidy),"

Jeśli się okaże, że to tramadol, to będzie dodatkowa okoliczność obciążająca
lek z grupy opioidów - takim lekiem jest np. kodeina


@megawatt: kodeinę zawierają też niektóre leki przeciwbólowe dostępne bez recepty. Aż zerknęłam w ulotkę jednego z nich, jest tam ostrzeżenie, że: "może powodować senność i zawroty głowy. Nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać maszyn w przypadku wystąpienia tych objawów." Natomiast nie ma kategorycznego zakazu prowadzenia pojazdów. Nie wiemy jakie leki brał, ani w jakich ilościach.
@megawatt: no to prawda, w ilościach terapeutycznych się raczej nic nie czuje, w sumie nigdy nie brałem wiec nie wiem. Ale jak ktoś sobie zaaplikuje dawkę wyliczona przez ekspertow prosto z hyperreala to na pewno cos poczuje xD
Ale jak ktoś sobie zaaplikuje dawkę wyliczona przez ekspertow prosto z hyperreala to na pewno cos poczuje xD


@deziom: a to wtedy wycofuję wszystko co napisałem i dawać mu 25 lat

ale wątpię, że tak było
@30062018: laska nie żyje, kierowca ma zasrany życiorys i psychikę już na zawsze, facet tej kobity pewnie też, dzieci straciły matkę, reszta tych osób zamieszanych w awanturę zapewne też w szoku... tsm w ciągu paru sekund doszło do co najmniej kilku tragedii, których minutę wcześniej NIKT się nie spodziewał. Niedobrze się robi na samą myśl.