Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam coś jako przestrogę. Moja siostra jest antyszczepionkowa, antylekarzowa i w ogóle wszystko anty. Jak była chora, na cokolwiek, to brała tylko witaminę C i leczyła się jakimiś ziółkami itp. U lekarza nie była od jakiś 10 lat, bo twierdziła, że sama ze wszystkiego wyleczy, aż nagle w ostatni poniedziałek trafiła do szpitala z gorączką 40° i ostrym brzuchem. Okazało się, że ma ogromny torbiel na jajniku i trzeba było ciąć. Lekarz był przerażony tym co zobaczył, bo w środku prawie wszystko gniło już od jakiegoś czasu. Skończyło się usunięciem jajowodów itp. Jak się okazało, już od dawna ją to bolało, ale leczyła się sama, nawet kupowała sobie jakieś perły królowej (jakieś woreczki z ziołami) i sobie je wsadzała, sami wiecie gdzie. Nie potrafię opisać jej głupoty, kobieta 44 lata i taka nieodpowiedzialna... Nawet dla samego swojego dziecka powinna się leczyć, żeby się nie przekręcić, ale cóż. Dodam jeszcze tyle, że nie opłacała składek zdrowotnych w Anglii, bo tam prowadzi działalność i musi teraz zapłacić za cały pobyt w szpitalu i za operację. Teraz apel do dziewczyn! Jeśli czujecie, że coś jest nie tak to chodźcie się badać! Bo to naprawdę nie są żarty! Amen #logikarozowychpaskow #rozowepaski #antyszczepionkowcy
  • 75
@Lonate: Albo moja Sasiadka - nieszczepione ona oraz dziecko, unikanie chodzenia do przedszkola i przeciągów, przegrzewanie dziecka (zakładanie spodni narciarskich w październiku…), odmawianie podawania antybiotyku na rzecz soku z malin, słuchanie filmików na yt z żółtymi napisami, konsultacje u homeopaty… kobieta z wyższym wykształceniem, dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nicalibres: prowadzi działalność czy "prowadzi działalność"? Jeżeli płaci podatki i rozlicza się z fiskusem, to powinna odprowadzać nin contribution. Dawno sam nie robiłem tax return, ale z tego co pamiętam to automatycznie to chyba nawet odbijają przy rozliczeniu... ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nicalibres: cztery lata nie miałam cytologii i idąc na nią w tym roku, miałam w sobie pewien niepokój. Ale żeby wytrzymać, kiedy boli i chodzić po zioła...? Masakra. Mam nadzieję, że z Twoją siostrą wszystko będzie ok. I że w końcu na WDŻ i innych tego typu patolekcjach w szkole faktycznie zajmą się uczeniem o profilaktyce chorób. Należałoby w końcu odczarować to "ja do lekarzy nie chodzę, bo jeszcze mi co
@nicalibres: to są perły księżniczki XD co trzeba mieć w głowie by wsadzić sobie do cipy woreczek z niewiadomo jakimi roślinami pochodzący z Chin, o których można napisać wiele, ale na pewno nie to, że rośliny tam rosnące są wyjątkowo zdrowe ze względu na brak zanieczyszczenia środowiska albo, że jakość produktów jest na wysokim poziomie i maja dokładnie takie parametry jak obiecuje producent XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
teraz zapłacić za cały pobyt w szpitalu i za operację. Teraz apel do dziewczyn! Jeśli czujecie, że coś jest nie tak to chodźcie się badać!

@nicalibres: a faceci niech zdychają aha