Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
#!$%@?... jak zawsze wyjechałem z placu ale nie zauważyłem auta jak zmieniałem pas ruchu na prawy egzaminatorka mówiła że nie miałem możliwości zobaczyć go ehh jestem #!$%@? egzamin za miesiąc dopiero idę spać #!$%@? to wszystko... Kartka z egzaminu w komentarzu ... ()(,)( ͡° ʖ̯ ͡°)(°° ( ͠° °) #przegryw #depresja #nerwica #prawojazdy ##!$%@?
M.....2 - #!$%@?... jak zawsze wyjechałem z placu ale nie zauważyłem auta jak zmienia...

źródło: comment_1627900412pDeE3rpxQvQAAUzpp0nPDZ.jpg

Pobierz
  • 22
@Mietek_02: Jak byś powiedział ze zmieniasz pas i ze widzisz ze czysto nie miala by prawa Cie oblać, a druga sprawa, wrzucasz migacz i czekasz minim 5s czy coś się nie pojawi obok, albo za tobą
@Mietek_02: pamiętaj Miras, nie spiesz się z jakimś manewrem, nie udawaj rajdowca. Masz polecenie zrobienia czegoś to zrób to powoli i bezpiecznie. Ja miałem zawrócić na prostej drodze, gdzie po lewej było spore pobocze, klepicho, a linia przerywana. Przeciąłem więc przeciwległy pas, zajeżdżając na klepicho i robiąc nawrót. Na jezdnie nie mogłem wrócić, bo ktoś się pojawił na pasie. W oddali kolejne auta, więc tak stoję, teraz bym spokojnie zdążył, ale
@Mietek_02: pamiętaj jeszcze że samo zdanie egzaminu to #!$%@?. ja 4 lata temu zdałem za drugim po czym raz wsiadłem do samochodu z matką i podczas krótkiej przejażdżki 2 razy prawie spowodowałem wpadek. tak się zesrałem ze stresu że od tamtej pory za kierownice nie wsiadłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mietek_02: Nie łam się dasz radę
@erkaesianhuwdu: Ja miałem to samo, czekałem po egzaminie ponad miesiąc na plastik. I jak kupiłem auto i wsiadłem to wszyscy się bali że mną jechać bo prowadziłem jakbym pierwszy raz wsiadł za kierownicę, dramat.
@Mietek_02: Wszystko jest okej. Ja też ostatnio nie zdałem po wyjeździe na miasto. Głowa do góry i najważniejsze to dalej zdawać. Teraz już nie będziesz się tak stresował, bo już mniej więcej wiesz jak wygląda jazda po mieście! Powodzenia.