Wpis z mikrobloga

KOLOROWE KWIATKI URAŻAJĄ UCZUCIA PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW XD.


@Neubert: Nie chodzi o to, że urażają tylko odciągają od nich uwagę. Takie „popatrzcie na mnie, niby to ich dzień ale ja też chcę być nieco ważny”. Dokładnie na podobnej zasadzie politycy sobie tam zdjęcia cykają.
  • Odpowiedz
Takie „popatrzcie na mnie, niby to ich dzień ale ja też chcę być nieco ważny”.


@wioslarz-umyslow: Dziwnym trafem, takie "obnoszenie się" z barwami danej organizacji/klubu, "prawdziwym patriotom" przeszkadza tylko w przypadku środowisk powiązanych z Lewicą.

Emblematy klubów sportowych i innych organizacji jakoś nie budzą kontrowersji, a też są typowym - O POPATRZCIE NA MNIE, NIBY TO ICH DZIEŃ, ALE MÓJ KLUBIK TEŻ JEST WAŻNY.

Mogę odbijać z Tobą tę piłeczkę w
  • Odpowiedz
Środowiska LGBT nie zrobiły nic złego.


@Neubert: Nie twierdzę, że zrobiły coś złego. Powiedziałem tylko, że jak masz tysiąc ludzi ubranych na szaro, a dwóch przyjdzie na żółto to trochę odrywasz uwagę od głównych uczestników.
Być może gdyby stroje były bardziej różnorodne to nie było by kontrastu, i tyle.

Jakby głównym uczestnikom przeszkadzało to by pewnie coś w temacie powiedzieli więc tutaj nikt raczej nie ma się o co przyczepić.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: W #!$%@? się jakieś pół mózgi striggerowały o te tęczowe kwiaty. No #!$%@? - przyszły gejuchy dla których ich orientacja jest ich wartością przewodnią w życiu (xd) to rzucili wieniec w ich stylu, a przyszedł by piekarz który #!$%@? jara się bułkami to by rzucił wieniec w chleby może i analogicznie xd
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: To jest po polsku ziomek, nie poznajesz? Po prostu jest bez ładu i składu ale na pewno zrozumiesz jeśli się postarasz. No a agresji tam niema, są wulgaryzmy, owszem ale jedno z drugiego nie wynika choć często idzie w parze xd
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Dobrze, nie rozumiesz? Nie podoba się? No #!$%@?. Mam to w dupie, nie będę przepisywał drugi raz dla ciebie żeby jaśnie pan zrozumiał.
I widzisz? Tutaj już była agresja, zresztą słuszna bo na #!$%@? się czepiasz? Know the difference
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Wilkudemoner:

Mogę miec wycieraczkę jako flagę LGBT?


A cóż mi do tego?

Jeżeli pasuje ci pod kolor drzwi i nie dostaniesz odprawakowego zapalenia mózgu, wywołanego codziennym oglądaniem barw LGBT pod swoimi drzwiami - droga wolna.
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: Nie, jestem raczej wykształconym artystą jakbym miał to podsumować. A ty jesteś jakimś zakompleksionym neet'em? Bo tak cały czas ofensywnie odpisujesz jakbyś chciał komukolwiek udowodnić że jesteś coś wart
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow:
Już prawie. Jeszcze tylko chciałem zapytać czy wiesz czym tak właściwie jest patologia? Patologia to taki termin który określa odstępstwo od normy. A w kwestiach psychologicznych używa się tego terminu jako ogólne określenie jednostek w jakiś sposób zaburzonych. I wiesz co? Ty też jesteś patologia, tylko innego rodzaju niż miałeś na myśli
  • Odpowiedz