Wpis z mikrobloga

KOLOROWE KWIATKI URAŻAJĄ UCZUCIA PRAWDZIWYCH PATRIOTÓW XD.


@Neubert: Nie chodzi o to, że urażają tylko odciągają od nich uwagę. Takie „popatrzcie na mnie, niby to ich dzień ale ja też chcę być nieco ważny”. Dokładnie na podobnej zasadzie politycy sobie tam zdjęcia cykają.
Takie „popatrzcie na mnie, niby to ich dzień ale ja też chcę być nieco ważny”.


@wioslarz-umyslow: Dziwnym trafem, takie "obnoszenie się" z barwami danej organizacji/klubu, "prawdziwym patriotom" przeszkadza tylko w przypadku środowisk powiązanych z Lewicą.

Emblematy klubów sportowych i innych organizacji jakoś nie budzą kontrowersji, a też są typowym - O POPATRZCIE NA MNIE, NIBY TO ICH DZIEŃ, ALE MÓJ KLUBIK TEŻ JEST WAŻNY.

Mogę odbijać z Tobą tę piłeczkę w
Środowiska LGBT nie zrobiły nic złego.


@Neubert: Nie twierdzę, że zrobiły coś złego. Powiedziałem tylko, że jak masz tysiąc ludzi ubranych na szaro, a dwóch przyjdzie na żółto to trochę odrywasz uwagę od głównych uczestników.
Być może gdyby stroje były bardziej różnorodne to nie było by kontrastu, i tyle.

Jakby głównym uczestnikom przeszkadzało to by pewnie coś w temacie powiedzieli więc tutaj nikt raczej nie ma się o co przyczepić.
@prawa_reka_sorosa: W #!$%@? się jakieś pół mózgi striggerowały o te tęczowe kwiaty. No #!$%@? - przyszły gejuchy dla których ich orientacja jest ich wartością przewodnią w życiu (xd) to rzucili wieniec w ich stylu, a przyszedł by piekarz który #!$%@? jara się bułkami to by rzucił wieniec w chleby może i analogicznie xd
@wiecznylowcaumyslow: To jest po polsku ziomek, nie poznajesz? Po prostu jest bez ładu i składu ale na pewno zrozumiesz jeśli się postarasz. No a agresji tam niema, są wulgaryzmy, owszem ale jedno z drugiego nie wynika choć często idzie w parze xd
@wiecznylowcaumyslow: Dobrze, nie rozumiesz? Nie podoba się? No #!$%@?. Mam to w dupie, nie będę przepisywał drugi raz dla ciebie żeby jaśnie pan zrozumiał.
I widzisz? Tutaj już była agresja, zresztą słuszna bo na #!$%@? się czepiasz? Know the difference
@wiecznylowcaumyslow: Nie, jestem raczej wykształconym artystą jakbym miał to podsumować. A ty jesteś jakimś zakompleksionym neet'em? Bo tak cały czas ofensywnie odpisujesz jakbyś chciał komukolwiek udowodnić że jesteś coś wart
@wiecznylowcaumyslow:
Już prawie. Jeszcze tylko chciałem zapytać czy wiesz czym tak właściwie jest patologia? Patologia to taki termin który określa odstępstwo od normy. A w kwestiach psychologicznych używa się tego terminu jako ogólne określenie jednostek w jakiś sposób zaburzonych. I wiesz co? Ty też jesteś patologia, tylko innego rodzaju niż miałeś na myśli