Wpis z mikrobloga

"Liczbę sztuk prezerwatyw przygotowanych na igrzyska dla wszystkich uczestników zaczęto liczyć w 1988 roku, od igrzysk w Seulu, gdzie wręczono je po raz pierwszy, by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa HIV
-1988 r. Seul 8 500
-1992 r. Barcelona 90 000
-1996 r. Atlanta 15 000
-2000 r. Sydney 70 000 + 20 000
-2004 r. Ateny 130 000
-2008 r. Pekin brak danych
-2012 r. Londyn 150 000
-2016 r. Rio 450 000
17 dni. 10 500 sportowców. 33 stadiony. 450 000 prezerwatyw. To daje rekordowe 42 kondomy na głowę. Już igrzyska w Londynie nazwane zostały "najbardziej sprośnymi w historii", a przecież rozdano tam trzy razy mniej podobnych zabezpieczeń. Na rekord spory wpływ ma fakt, że po raz pierwszy dystrybuowane będą także wersje kobiece. W sumie, 350 000 prezerwatyw dla panów, 100 000 dla pań oraz 175 000 sztuk lubrykantu."
#przegryw ##!$%@? #olimpiada #ciekawostki #seks #zwiazki #blackpill
Niski_Manlet - "Liczbę sztuk prezerwatyw przygotowanych na igrzyska dla wszystkich uc...

źródło: comment_1628012895HBWxflwVPzIDxMBTo2e6xw.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 0
@Mukkadun jak to nie twoich
Napisałeś że na pewno są jacyś którzy jadą aby się ruchac a nie walczyć o medale
No właśnie tak być nie może bo sami nie decydują że tam jadą
Sam te słowa napisałeś
  • Odpowiedz
  • 0
A nie dobra napisałeś żebym sobie wyobraził to całkowicie zmienia wszystko Mam sobie wyobrazić coś co nie jest prawdą,ale dobrze wiesz że tak nie jest XD
  • Odpowiedz
Napisałeś że na pewno są jacyś którzy jadą aby się ruchac a nie walczyć o medale

No właśnie tak być nie może bo sami nie decydują że tam jadą

Sam te słowa napisałeś


@Maceto: Jeszcze napisz, że przyznałem się do zabójstwa Kennedy'ego panie pisarzu. Ponosi Ciebie fantazja i dopowiadasz, a ja nienawidzę dyskusji z takimi jednostkami. Piszę jedno, a tu ktoś wciska mi bullshit i jeszcze wymaga przeprosin.

Mam sobie wyobrazić
  • Odpowiedz
  • 0
@Maceto a pisanie o tym że w zawodach jest Włodarczyk i wielokrotne medalistki to XD
Gdyby każdy tła myślał to nie było by bicia rekordów wielokrotnych medalistek bo po co próbować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niski_Manlet: dalszą część artykułu.

Już od kilkunastu miesięcy mówiono, że organizatorzy igrzysk olimpijskich w Tokio zagwarantują sportowcom 150 tysięcy prezerwatyw. Reuters dotarł jednak do informacji, że zalecają, by… nie używać ich w wiosce olimpijskiej. Dlaczego? Ze względu na zasady dystansu społecznego i obostrzenia covidowe, które są dla nich najwyższym priorytetem. Atletom powiedziano, że powinni zachowywać dystans, by ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.

– Prezerwatywy nie są przeznaczone do użytku w wiosce sportowców,
  • Odpowiedz
@Drago380 ja z AWFem i reprezentacja Polski w hokeju na trawie jestem dosyć blisko i mogę Tobie powiedzieć o Uniwersjadzie - juz w akademiku AWF dzieją się takie rzeczy, o których bys nie pomyślał, dziewczyny tam z reguły to wyższa liga jeśli chodzi o fizyczność, a z tym idzie też ogromne libido. O seks w akademiku AWF nie trudno, serio. Ale to co działo się na Uniwersjadzie w Rosji to chłopie, jedno
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet o ku#wa. Nie mogę w to uwierzyć. Że na seks tam jest przyzwolenie?? Aż tak ogromne że organizator zapewnia prezerwatywy?!?! Przecież to jest skandal i upadek jakichkolwiek norm społecznych... Jechać na maks 2 tygodnie, reprezentować swój kraj i nie móc wytrzymać bez ruchania... I to jeszcze bez swojej żony czyli z przypadkowymi sportowcami?!?! I my takich ludzi oglądamy w telewizji i im kibicujemy?!?!! Tak się zachowują sportowcy, reprezentanci krajów... Kto by
  • Odpowiedz