Wpis z mikrobloga

a co ma iPhone i buty


@LordAxe82: iPhone nie jest artykułem pierwszej potrzeby. Może i smartfon w dzisiejszych czasach jest, ale nie musi to być iPhone za $1000, może kupić świetnego Pixela za $450. I już, $500 odłożone.

A na obrazku myślę że autorowi nie chodzi o buty tylko o markowe buty a konkretnie najeczki z ceną x2 względem innych wysokiej jakości produktów bo mają naklejony znaczek
@Glodny_Lew: a co ma iPhone i buty, czyli artykuły pierwszej potrzeby wspólnego z piwem i hamburgerem z maka skoro są w 1 kategorii? Rozumie że Ty #!$%@? na boso, nie masz telefonu i ciułacz BTC. Ogarnij się. Idzie zima. Odmrozisz se paluszki u stóp.


@LordAxe82: telefon/smartfon jest w dzisiejszych czasach produktem pierwszej potrzeby, iPhone (szczególnie najnowszy model w najbogatszej wersji) niekoniecznie. Tak samo buty - buty tak, przedrożone Airmaxy (czy
telefon/smartfon jest w dzisiejszych czasach produktem pierwszej potrzeby, iPhone (szczególnie najnowszy model w najbogatszej wersji) niekoniecznie. Tak samo buty - buty tak, przedrożone Airmaxy (czy co to tam jest) niekoniecznie.


@Pink_Floyd: i to jest właśnie myślenie biednych ludzi, którzy nic nie będą mieli. Lepiej kupować raz na 5 lat flagowca iPhone w najlepszej wersji niż co 1,5 roku gówno za 1kPLN. Tak samo z butami. Naucz się biedaku, kto tanio kupuje,
iPhone nie jest artykułem pierwszej potrzeby.


@gatineau: jest. Poza tym te Twoje obliczenia nie uwzględniają jednej prostej rzeczy. Ty przez 5 lat kupisz 3 takie pixele, a ja 1 iphona. I kto będzie do przodu w dłuższym rozrachunku? Biedni ludzie są biedni, bo mają horyzont pod nosem. Bogatsi patrzą długoterminowo.
i to jest właśnie myślenie biednych ludzi, którzy nic nie będą mieli. Lepiej kupować raz na 5 lat flagowca iPhone w najlepszej wersji niż co 1,5 roku gówno za 1kPLN. Tak samo z butami. Naucz się biedaku, kto tanio kupuje, dwa razy kupuje i jeszcze na dodatek się #!$%@? i traci czas.


@LordAxe82: to pokazuje jacy jebnięci się fani appla. Możesz kupić 2 razy taniej flagowca od xiaomi, realme i będzie
@Krupetto1 no jak nie umiesz korzystać ze sprzętu normalnie to się nie dziwię. Ja mam telefony z androidem już z 10 lat. Miałem jeden z pierwszych HTC. I może te pierwsze były problematyczne bo po instalacji aktualizacji mocno ciely. Ale teraz kupując flagowca z androidem nie ma opcji, żeby działał gorzej niż iPhone.