Wpis z mikrobloga

Jest jeden pozytywny aspekt rządów PiS. Od 6 lat niszczą przedsiębiorców ku uciesze swojego elektoratu. Dziś, ich elektorat odbiera bolesną lekcję ekonomii (inflacja) i będzie jeszcze bardziej dotkliwe. Zwykli ludzie, do których ofertę kierował PiS zaczynają zauważać, że niszczenie biznesu wpływa na ceny w sklepach. Gadają na ulicy, w autobusie, na ławkach przed blokiem. Mam w rodzinie wielu zatwardziałych PiSowców, ale w ostatnich miesiącach to jakaś dzika furia u nich. Jest nadzieja, że ludzie nie są jednak tak głupi jak mówił Tomasz Lis i jak sądzi propaganda #tvpis
#bekazpisu #biznes #podatki #nowylad
  • 86
  • Odpowiedz
Jest jeden pozytywny aspekt rządów PiS. Od 6 lat niszczą przedsiębiorców ku uciesze swojego elektoratu. Dziś, ich elektorat odbiera bolesną lekcję ekonomii (inflacja) i będzie jeszcze bardziej dotkliwe.


@Sekularyzacja: Nie, no panie zajebiście! Niech niszczą ich dalej, to potem elektorat otworzy oczy z ręką w nocniku z napisem "#!$%@? GOSPODARKA". Spoko hehe dobrze im tak. Głupie stare baby mają za swoje...

Nie #!$%@?! Wszyscy jedziemy na tym samym wózku prosto w
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: widzę kolego, że nie oglądasz wiadomości na TVP. W jednym z ostatnich wydań wiadomości można było usłyszeć, że:

Tusk unika odpowiedzi na to czy koalicja poprze pakiet Fit for 55. Poparcie tego pakietu może spowodować ogromny wzrost cen w sklepach.

Oczywiście o szalejącej obecnie inflacji i wzrostach cen nic nie wspomnieli. Przygotowują swoich wyborców do tego, że podwyżka cen to wina Tuska.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Sekularyzacja: Są jeszcze głupsi. Przed wyborami im się wciśnie głupoty o nauce masturbacji w przedszkolu czy przyjęciu miliona talibów z Niemiec i te debile p0laczki w to uwierzą.

Do tego przed wyborami podniosą 500+ na 1000+ i dadzą 14. emeryturę dla starych debili.

Róbcie screeny.
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: Z tymi elektoratem PIS-u masz rację, widzę jak maluje się wkur.... na twarzach klientów sklepów. Sam przecieram oczy ze zdumienia na widok kwoty na paragonie przy Kasie. Począwszy od sklepów spożywczych, aptek, drogerii, marketów budowlanych, stacji paliw, centr handlowych, aż po zwykłe targowiska i zieleniaki.Ceny usług też poszły do góry przez wzrost( cen pradu, gazu, paliw etc.)
  • Odpowiedz
@chanoja: Miód na moje serce, jak KK spadnie z rowerka to się tak #!$%@?ę, że 3 dni będę chodził do tyłu, a nie lubię pić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wincyj polityki w kościele wincyj.
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: no i pięknie. Inflacji już nie cofną, musieli by zatrzymać socjal. Pieniędzy z unii nie rozdzadza bo muszą być udokumentowane że poszły na inwestycje. Kłamstwa w końcu wychodzą. A ja mam to w dupie bo mam 15k i obligacje indeksowane inflacją. No i elo.
  • Odpowiedz