Wpis z mikrobloga

@epikureik: fsi wg mnie ogranicza możliwości przejścia do biznesu. projekty strasznie długie, materia nieciekawa, z tego co wiem wrzucają na projekt na chwilę i schodzisz. w ogólnym chyba dalej się robi projekty od początku do końca i to duży plus - dopytaj. pwc jest w ogóle fajniejsze niż kpmg.

a tak w ogóle to praktyki weź jakiekolwiek i potem zdecydujesz.
@epikureik: jak wiążesz swoją przyszłość z bankami/ubezpieczycielami/funduszami to lepiej iść w FSI, jeżeli takich wyklarowanych planów nie masz to moim zdaniem lepszy ogólny, poznasz więcej biznesów, branż i sektorów, potem na rozmowach (jak będziesz odchodził z audytu i szukał pracy w biznesie) będą cie pytać na co byś zwrócił uwagę przy audytowaniu ich firmy, po ogólnym łatwo wyjdziesz z takich pytań, po FSI możesz nie wiedzieć. Rachunkowość w FSI u wszystkich
@MarteenVaanThomm: @epikureik: z tymi zarobkami to jest tak, że jak w jednym roku gdzieś płacą więcej, to potem dadzą niższe podwyżki i się wyrówna... ja jak kiedyś zaczynałem słyszałem o tym, że firma A płaciła najwięcej, a na A1 w firmie B dostałem więcej niż kolega zaczynający właśnie w A...