Wpis z mikrobloga

Prawaki nigdy nie przestaną zaskakiwać.

Chociaż nie. Nie jestem ani trochę zaskoczony XD

Otóż na głównej mamy znalezisko:
Mega przeciek na #WikiLeaks - Przelewy z Kremla do OrdoIuris

Dokumenty jawnie potwierdzają przelewy od AgendaEurope do Ordo Iuris. AgendaEurope to taka fajna organizacja złożona głównie z Rosyjskich oligarchów, Włoskich faszystów i innych takich. Jedną z najbardziej prominentnych postaci jest tam Aleksiej Komow - przydupas Putina, oligarcha na jego smyczy, objęty sankcjami za wspieranie pro-rosyjskich separatystów na Ukrainie.

AgendaEurope to w skrócie ruska agentura w Europie. Swoją drogą to również Komow we współpracy ze swoimi hiszpańskimi kolegami odpowiada za platformę CitizenGO, na której Ordo Iuris wrzuca swoje zbiórki. Ale to na pewno przypadek.

No i tu wchodzą postaci tragiczne naszego dramatu - @dendrofag @ziemba1 i @L3stko - mistrzowie trudnej sztuki fikołków. Otóż nie ma przelewu z Kremla a AgendaEurope to jest z Hiszpanii. Nie ma podpisu Putina? Oszczerstwa! Ordo Iuris nigdy by tego nie zrobiło.

Nazwałbym to prostytucją, ale robią to za darmo więc nie wiem jak to nazwać żeby nie dostać bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa
Kozajsza - Prawaki nigdy nie przestaną zaskakiwać.

Chociaż nie. Nie jestem ani tro...

źródło: comment_16282798188e6ftN8uhsdH5amw24MnU1.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@dendrofag: śliny na was szkoda antypolskie półgłówki, we własnej fantazji tajni agenci, w rzeczywistości trwale bezrobotni bez szkoły walący konia do Putina
  • Odpowiedz
dlaczego ultrakatolickie organizacje tak mocno kumają się z Rosjanami? Przecież to są prawosławni. Już nawet pomijając kwestię tych przelewów i skąd one były, to chyba przeciętnemu katolikowi nie powinna się podobać współpraca ze "schzimatykami" XD

Oczywiście wszyscy wiedzą, dlaczego ta współpraca ma miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@am_anfang_war_napoleon: Dlaczego nie? Wydaje się to dość proste. Rosja chce by państwa zachodu były słabe więc dotuje małe partie w
  • Odpowiedz
@Kozajsza: a dasz link/screen z przelewem do ordo luris? Próbuje znaleźć, ale albo ta ich wyszukiwarka jest upośledzona, albo mój telefon, albo ja xd
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Przelewy z Kremla czyli No z organizacji która ma powiązania z kimś kto ma powiązania i trust me bro jako źródło xD
Nie żebym bronił ordo szuris ale obawiam się ze kreml może wspierać firmy produkcyjne płyny do podłóg bo pewnie tez ktostam kiedyś kupował.
  • Odpowiedz
@dos_badass: "dlaczego ultrakatolickie organizacje tak mocno kumają się z Rosjanami"
"bolszewicy i naziści zawsze trzymali się razem."

ja rozumiem, że są wakacje i nauczanie zdalne ale wróć już do szkoły jakiejś elementarnej wiedzy się nauczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
AgendaEurope to taka fajna organizacja złożona głównie z Rosyjskich oligarchów, Włoskich faszystów i innych takich. Jedną z najbardziej prominentnych postaci jest tam Aleksiej Komow - przydupas Putina, oligarcha na jego smyczy
@Kozajsza: Jakieś dowody na powiązania Kremla z tą Agendą?
Wszędzie jest info, że to ekstremiści chrześcijańscy a jak wiemy, Rosja jest prawosławna.

Bez tych dowodów niczym się nie różnisz od tych prawakow z którymi walczysz.
Zabawne są te twoje, pozostałe
  • Odpowiedz
@Kryspin013: sluchaj kolego, ja wiem ze cie boli z powodu tego ze nie potrafiles mi przedstawic sensownych argumentow ze OI ma powiazania z rosyjskim wywiadem czy komorkami ktore sa uzywane do dezinformacji europy ale miej troche szacunku do siebie i nie rob z siebie placzka internetowego . To ,ze ktos tam sie doszukal luznych powiazac na zasadzie typowych teorii spiskowych czy ktos mial obywatelstwo rosyjskie i mial jakies luzne powiazania z
  • Odpowiedz