Wpis z mikrobloga

@szyna352: żaden człowiek nie zrobił tyle dla tego sportu co ten święty chłopczyk, ja przedwczoraj nie wiedziałem, że ten sport istnieje a od wczoraj wypowiadam się jako ekspert w tym temacie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: o #!$%@?, za to 'uderzenie pięścią' była dyskwalifikacja? Przecież ona go lekko klapnęła, koń pewnie tego nawet nie poczuł a w artykułach w necie można poczytać jak go katowała okładając pięściami XDDDD
  • Odpowiedz
@szyna352: ciekawe czy tylko w polskim nacie ten koń jest tak popularny i memiczny

Może za granicą więcej ludzi dostrzega w nim zestresowane zwierzę, a nie konia rafała
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: @szyna352: Nie znam w ogóle na tym sporcie i jestem ciekaw czy aby ten sport nie jest trochę losowy, w sensie to wszystko zależy od kuca(jeździec też ma na pewno jakiś wpływ), ale konie nie są tak sterowalne jak samochody
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Ta właśnie też obejrzałem film jakiejś typiary co się zna na tym sporcie i ten sport jest rng jak cholera + ma zasady z czapy, bo losujesz konia i możesz wylosować dobrego konia będąć słabym jeźdzcem, a możesz wylosować słabego konia będąc dobrym jeźdzcem i najgrosze w tym wszyskim jest to że zawodnicy mają tylko 20 minut na zapoznanie się z koniem XDDDDD
  • Odpowiedz
@zxc21: myślę, że żaden z tych koni nie był słaby, ale niektóre potrzebują dobrego jeźdźca i jak poczują, że ktoś niezbyt pewny go dosiada to robią się nerwowe a z tego co wczoraj dowiedziałem się to ten sport nie słynie z wybitnych jeźdźców
  • Odpowiedz