Wpis z mikrobloga

Czy jest możliwa sytuacja,że jak ktoś ma bardzo długo numer telefonu w orange,to ktoś dostanie ten sam numer telefonu gdzieś w Polsce? Bo przed chwilą dowiedziałem się,że ktoś korzysta z mojego numer telefonu i widnieje on na stronie jednej firmy w Polsce i otrzymuje telefony od jakiś ludzi. Co trzeba w takim wypadku zrobić?
#orange
  • 7
@Sl_w_k_1: Nie ma takiej możliwości,poprawię się to bardziej jest mały sklep niż firma :P,nie ma żadnych socialów albo innych kontaktów a na przedsiebiorstwo..info widnieje mój telefon komórkowy,do tego spostrzegłem,że od około 2 lat dostaje dziwne telefony i czasami sms reklamy, na temat pożyczek.
Nie ma takiej możliwości,poprawię się to bardziej jest mały sklep niż firma :P,nie ma żadnych socialów albo innych kontaktów a na przedsiebiorstwo

Pewnie mają na tej stronie jakąś nazwę firmy. Jeśli tak to przecież możesz ustalić adres. Świat nie kończy się na socjalmediach
@Everis możliwe, że wcześniej ten telefon należał do tej firmy, ja mam numer łudząco podobny do numeru jednej z firm taksówkarskich, co weekend odbieram kilka telefonów z prośbą o podjechanie taxi, zaproponowałem właścicielowi tejże firmy odkupienie tego numeru - skromnie tysiaczek ale on mi chciał dać tylko 300 PLN więc odmówiłem, no cóż, jego strata :)
@prezes_internetu: Jest to mało prawdopodobne,bo to mój pierwszy numer telefonu który mam szesnastu albo siedemnastu lat(tak wiem,jestem dinozaurem xD),a jak popatrzyłem na te dostępne strony tego sklepiku to wygląda na nowy,więc pewnie jutro przejdę się do orange to zobaczę,co można z tym fantem zrobić.