Wpis z mikrobloga

@fiman: #!$%@?łoby mnie że muszę pół godziny klikać żeby dostać się do czegokolwiek. Już dziś #!$%@? mnie choćby otwieranie bagażnika z kluczyka jako jedyna opcja. Kto to #!$%@? wymyślił?
  • Odpowiedz
wysuwa na tyle silny silniczek, że sytuacja dokładnie taka sama co przy szarpaniu ręką - chrupnie lód i tyle. Zawsze możesz otworzyć przytrzymując przycisk, wtedy drzwi po 3s same odskakują bez wysuwania klamek.

Typie, jest 2021 rok, myślisz że nikt poza Tobą nie pomyślał o czymś takim jak minusowa temperatura? Bez kitu, połowa wykopków ponad wiek temu to by pewnie się bała elektryczności, bo w końcu lampa naftowa lepsza xD


@g0dl1ke:
  • Odpowiedz
@fiman: ale ty wiesz, że w q4 z przodu jest tylko atrapa grilla a nie faktyczny grill, powietrze tam nie wpada. A co do silniczków to z tego co wiem takie rzeczy nie są zasilane z akumulatorów trakcyjnych tylko z tradycyjnej instalacji którą zasila typowy dla wszelkiej maści aut akumulator, a masa takich silniczków to kwestie gramów. I wracając jeszcze do tego grilla pozbawiona go elektryczna Kona, dość obłe auto ma
  • Odpowiedz
Możesz wymienić dwa zabytkowe rozwiązania bezpieczeństwa w samochodzie, które nie zostały ulepszone w ciągu ostatnich 30 lat?


@g0dl1ke: lusterka, wycieraczki, hamulce, poduszki powietrzne, abs (esp to rozwinięcie które bazuje na abs) Co wygrałem?
  • Odpowiedz
@MatPL1122: > A co do silniczków to z tego co wiem takie rzeczy nie są zasilane z akumulatorów trakcyjnych tylko z tradycyjnej instalacji którą zasila typowy dla wszelkiej maści aut akumulator,

sorry dalej mi się nie chce czytać
  • Odpowiedz
nic - lusterka dostały fotochromy oraz


@g0dl1ke: dostały tylko i wyłącznie fotochromatyczne ściemnianie ale tylko w wyższych wersjach wyposażenia. W niektórych samochodach wycofano się z tego. Są takie jak były. To nadal kawałek szkła ze srebrem/chromem. fotochrom czy jest czy nie nie sprawia, że lustro zachowuje się całkowicie inaczej. Owszem poprawia widzenie w nocy ale nic poza tym. Bez niego będzie nadal spełniać swoją funkcję.

informowanie o martwym pol


@g0dl1ke:
  • Odpowiedz
no to według twojej logiki poduszki jak poduszki, lusterka jak lusterka, abs jak abs to też klamka to nadal klamka, wysuwa się i za nią ciągniesz żeby otworzyć, ta sama technologia sprzed 50 lat. Przecież nadal fizycznie uruchamiasz cięgno, chowa się sam uchwyt XD


@g0dl1ke: no nie do końca. Jak widzisz, żadne z urządzeń które wskazałem nie traci swojej funkcjonalności, jeżeli nagle usuniesz te elementy. Tutaj z klamką wysuwaną jest problem.
  • Odpowiedz