Wpis z mikrobloga

@cwlmod: wiadomo hehe to nie predkosc zabija tylko hehe gwałtowne hamowanie hehe

Ja sie np. czuje #!$%@? bezpiecznie gdy jade 140km/h lewym pasem i na horyzoncie pojawia sie seba w bmw x5 z butem w podłodze migający długimi z daleka i podjezdzajacy pod dupe ktory potem nabuzowany emocjami zaczyna #!$%@?ć, spychać z drogi, wyprzedza i daje po hamulcach itp.

Gdyby limit 140km/h był pilniwany za pomocą fotoradarów to do takich sytuacji
Ja sie np. czuje #!$%@? bezpiecznie gdy jade 140km/h lewym pasem i na horyzoncie pojawia sie seba w bmw x5 z butem w podłodze migający długimi z daleka i podjezdzajacy pod dupe ktory potem nabuzowany emocjami zaczyna #!$%@?ć, spychać z drogi, wyprzedza i daje po hamulcach itp.


@Tranzystor_IGBT: A jak jadę ja i 90% innych kierowców, którzy #!$%@?ąc na horyzoncie i widząc ciebie odpuszczają gaz i i czekają aż skończysz wyprzedzanie?(
no własnie, mamy wysokie limity, jedne z wyższych w europie a p0laczkom i tak nie starcza. W dodatku p0lska to nadal złomowisko europy, mieszkancy francji czy UK maja srednio nowsze (i tym samym bezpieczniejsze) samochody a limity prędkości są niższe i w dodatku mają na autostradach fotoradary i odcinkowe pomiary.


@Tranzystor_IGBT: 1. Polskie ekspresówki to wyższy poziom większości zachodnich autostrad a nasze autostrady to praktycznie najlepsze drogi w europie. W dodatku