Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuję się oświadczyć. Kupiłem pierścionek jakiś czas temu z białego złota, tyle że zamiast jakiegoś naturalnego kamienia to z cyrkonią. Nie była to kwestia ceny, tylko po prostu tak pięknie wykonany wg mnie. Po godzinach buszowania po jubilerach (tych prywatnych jak i sieciowkach) jak tylko go zobaczyłem to poczułem, że to ten.
Wczoraj naczytałem się jakiś głupot w internecie, że to powinien być jednak kamień szlachetny. Wiem, że moja luba nie powie złego słowa, doceni gest na pewno, ale boję się, że jednak niesmak pozostanie. Czasu jeszcze mam trochę, żeby coś kupić, ale zastanawiam się czy te obawy są zasadne.
#rozowepaski #rozowypasek #niebieskipasek #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61124ad7a1f1dc000a92bb3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież z powodzeniem można kupić za 1000-1200 zł bardzo ładny, złoty pierścionek z diamentem. Co za problem odkładać po 100-200 zł, uzbierać wymaganą kwotę i nie kombinować? Sam tyle uzbierałem zarabiając 8 lat temu minimalne wynagrodzenie i nie stanowiło to dla mnie większego problemu.
@AnonimoweMirkoWyznania: dobra i kochająca różowa przyjmie Cię nawet z pierścionkiem za 2 złote z automatu, ale osobiście sama bym sobie nie kupiła pierścionka ze złota tylko po to żeby wsadzić w środek cyrkonię - byłoby to ciut marnowanie potencjału białego złota i spadek trwałości pierścionka. Chyba już wolałabym samo białe złoto bez żadnego oczka lub niedrogi kamyk ale jakiś naturalny.