Wpis z mikrobloga

Konfa zrobiła najlepszą rzecz jaką mogła. Nie wiem jak można wymagać od narodowców żeby w jakikolwiek sposób wsparli TVN. Pamiętam 2014 i relacje TVNu z Marszu Niepodległości i nigdy im tego nie daruję. Telewizja, która od lat propaguje liberalny styl życia i prezentuje najgorsze z możliwych wzorce ma być teraz broniona przez ludzi, na których od lat szczuła? A zapomniałbym - TVP to też gówno i to jeszcze bardziej prymitywne.

#konfederacja #tvn #lextvn
  • 182
@WszechpolakMW1: Czyli wolny rynek, ale tylko dla tych co są z nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jestem przeciwny ustawie, ale kłóciłbym się, że jakakolwiek stacja w Polsce dostała koncesję na nadawanie w wyniku wolnorynkowych mechanizmów
@WszechpolakMW1: dobre podejście. konfa nie broni TVN, bo przecież oni nie lubią narodowców ha tfu na nich.

jak w następnym kroku zaczną dobierać się do znaczących partii opozycyjnych, to proszę, tą sama regułę można zastosować i nara.

ps mam cichą nadzieję że jesteś za młody na prawą wyborcze jeszcze...
@Kleki_Petra: sam wtedy byłem na MN i pamiętam płonącą budkę ambsaday rosyjskiej, btw. false flag Kamińskiego. Nie tylko patusy drące ryja uczestniczyły w marszu. Prawda leży po środku, jak zawsze. Po części OP też ma rację.
@WszechpolakMW1: wy literalnie nie macie grama świadomości w jakiej grze bierze udział konfederacja. PiS gra wami jak chce i robicie to za darmo, kukiz chociaż za to coś dostał.

Jesteście dla PiSu zagrożeniem, jak to Jarek powiedział „na prawo od nas tylko ściana”. Jeżeli udupia TVN, to jak myślisz jaki przekaz będzie grzany w „nowym miejscu”? Czy konfa dostanie miejsce na antenie TVP? Będzie tam przedstawiana obiektywnie?

Jeżeli twoja wyobraźnia nie