Wpis z mikrobloga

@PatrickdeVries: Achieve, Akyga Basic, Altis, Aspire, Atlas, Aton, Bandit, Bestec, Carbon (nie Modecom), Coba, Codegen, ColorSit, Computer, Cube Max, Deer, Delux, Eurocase, Everpower, Feel, Fever, Four Star, Gembird, Gigabajt, GoodWatt, Hawk, Hedy, Impet, Incore, Intex-Action, i-box, I-TEC, KingStar, Levicom, Likeenergy, Linkword, L&C, Logic, LOGISYS, Macron, Megabajt, Mercury, Metropilis, Modecom Feel, Mustang, Newton Power, Pangu, Platin Power, Power, Power Color, Powercomp, Powerfox, Powertec, Procase, Procomp, Octigen, Opengate, Qoltec, QTECHNOLOGY, Q-tec, RAIDMAX, Rebeltec,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hiczou: miałem to ze zdjęcia i spalił mi nvidie 8600 GT a potem spalił też zamiennik. Przed zdarzeniem działał kilka lat.

Mam też głośniki 2.1 Modecom od dobrych 15 lat i są pod prądem praktycznie przez cały ten czas, nic się z nimi nie dzieje
@percunust: whiteenergy ważył tyle co nic, a podobno po wadzę można rozpoznać jakość zasilacza. Modecom trochę więcej. Cube to istna cegła ale był tańszy od modecoma i mniej znany. Zdarzało mi się je sprzedawać w serwisie i modecomy spisywały się rewelacyjnie. Złą opinią były obarczone wczesne modele z czasów win98-xp. Później mocno poprawili się i wrazie reklamacji wymieniali cały zasilacz, więc klientowi można było zamontować od razu inny z półki. Kienci