Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #zalesie #zwiazki #bekazpodludzi #dzieci
To są właśnie baby i wasze słowo.
Jezu gdyby nie to, że kocham swoją żonę i się do niej przyzwyczaiłem to jakbym mógł cofnąć czas to zostałbym gejem.

Za 2 miesiące przyjdzie na świat nasze dziecko, chłopiec.
Wybieramy imię.
Bo wojnie stanęło na tym, że mamy 4 propozycje Jej i 1 propozycję moją.
Jej propozycje:
- Antoni
- Szymon
- Maciej
- Ksawery
Moja propozycja:
- Ludwik
Powiedziałem tak, niech zdecyduje szczęście, wylosujemy - rzucimy kością, przypiszemy każde imię do cyfry a jak chcesz to Macieja(bo Maciej się jej najbardziej podoba) przypiszemy do dwóch.
Jeszcze żeby nie było, że coś ustawione, Żona rzucała kością.
Zgadnijcie co wypadło.

Taki #!$%@?, obraza i najlepiej żeby rzucać jeszcze raz bo ten pierwszy rzut był na próbę i kość się odbiła od szafki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611813c3f81bf9000b2c6aee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 78
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bierzcie Macieja, a drugie imię po ojcu, czyli tobie. Tak zapoczątkujesz nową tradycje. Drugi chłopiec to imię po dziadku ojca, jak dziewczynka to po babce drugie. Ty plodzisz, ty wybierasz, ale tak żeby wszyscy byli zadowoleni
  • Odpowiedz
MagicznaLoszka: Nadajcie mu imię Robert, Piotr, Ryszard, Adam albo Remigiusz. Dobrze fonetycznie brzmiące i kojarzące się w kazdym pokoleniu imiona dodają zawsze kilka punktów do statusu i pozycji w stadzie. Zarówno wobec mężczyzn jak i kobiet, takie imiona traktowane są z gruntu inaczej. W każdych czasach.

Niezależnie od wszystkiego, umawaianie się z babą na cokolwiek, to jak kontrakt z pięciolatkiem.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałam zaproponować coś spontanicznie z imienin z dzisiejszego dnia ale...

Imieniny obchodzą: Alipiusz, Armida, Arnolf, Arnulf, Julianna, Maria, Napoleon, Stefan, Tarsycjusz i Trzebiemir.


XD

wydrukuj listę normalnych imion, wszystkich a nie tylko waszych, dwie kopie, jedną bierzesz w łape ty drugą baba, każde imie oceniacie 1-10, uczciwie a nie że wasze po dychu a reszta po 1 XD i imie z największa ilością pkt wygrywa
  • Odpowiedz