Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #przegryw
Mam 28 lat, zero znajomych i nie mogę (mimo usilnych prób) nikogo poznać.
Serio tak ciężko poznać nowe osoby? Już nawet nie mówię o związkach, ale nawet o zwykłym koleżeństwie, albo takiej prostej znajomości, żeby po prostu otworzyć do kogoś mordę i żeby ten ktoś chciał w ogóle utrzymywać ze mną kontakt. Starłem się poznać kogokolwiek, gdziekolwiek się da, w jakimkolwiek wieku... i nic. Próbowałem dosłownie wszędzie: badoo, tinder, nawet na GG i zawsze jest to samo - zero odpowiedzi. Żeby nie było, że celuję w jakieś modelki czy coś: pisałem do wszystkich jak leci, nieważne czy 2/10 czy 10/10, czy dzieciata, czy gruba.

Z wyglądu nie jestem może jakąś najwyższą półką, ale nie jestem też paskudny, żeby nie mieć ani jednej odpowiedzi. Już w tej bezradności wmawiam sobie, że była rzuciła na mnie jakąś klątwę XD
...albo faktem jest, że kobiety w dzisiejszych czasach mają tyle atencji, że leją ciepłym moczem na przeciętnych ludzi.

Normalnie ręce opadają i żyć się odechciewa... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61182c2bf81bf9000b2c6b37
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: A spróbuj wejść na 6obcy. Jeśli potrafisz rozmawiać z dziewczynami, to jesteś łakomym kąskiem dla 20-25 latek których rówieśnicy są tam tylko by żebrać nagie fotki na snapie. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile narzekań muszę wysłuchiwać na stulejarzy, a niektóre są naprawdę spoko. Żadna z dziewczyn, z którą przedłużyłem kontakt nie okazała się fejkiem. Z jedną poznaną spędziłem ponad rok czasu. Ogólnie polecam, szczekać będą tylko #!$%@? które nie
@AnonimoweMirkoWyznania: a gdzie mieszkasz?? dom, blokowisko? - szukaj w najbliższym otoczeniu - masz sąsiadów mów dzień dobry a nie przemykasz ukratkiem, coś zagadaj, zatrzymaj się na chwile ... nie siedź w domy - wyjdź trochę, posiedz na ławce, id do żabki kup se fante i stań z nią przed żabką popijając ... może ktoś sam zagada ... w internecie nie znajdziesz kolegów.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chodzi o męskie znajomości, musi występować co najmniej jedno z trzech: wspólne wspomnienia, doświadczenia lub zainteresowania. Skoro w tym wieku nie masz znajomych, tzn. że coś nie pykło w najlepszym okresie do zawierania znajomości (15-25 lat).
Niełatwo to nadrobić, ale nie jest to niemożliwe. Twoim ratunkiem będzie to, co już wyżej napisano: wspólne zainteresowania, hobby. Nie ważne czy będzie to wędkowanie, haratanie w gałę, siłka, alkoholizowanie się pod sklepem
lazik_lesny 9 godz. temu0

@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli chodzi o męskie znajomości, musi występować co najmniej jedno z trzech: wspólne wspomnienia, doświadczenia lub zainteresowania. Skoro w tym wieku nie masz znajomych, tzn. że coś nie pykło w najlepszym okresie do zawierania znajomości (15-25 lat).

Niełatwo to nadrobić, ale nie jest to niemożliwe. Twoim ratunkiem będzie to, co już wyżej napisano: wspólne zainteresowania, hobby. Nie ważne czy będzie to wędkowanie, haratanie w gałę, siłka,
@AnonimoweMirkoWyznania: @lazik_lesny: @Pozytywny_gosc: udało mi się w wieku 30 lat znaleźć zajebistych znajomych. od tego czasu moje życie wywróciło się do góry nogami, z osoby uzależnionej od komputera z depresją(chyba bo nie wiem jak to określić) ciężko mam żebym w domu siedział wieczorami, łatwiej mi nawiązać kontakty ale dalej jestem wstydliwy. potrafię wyjść się spotkać z dziewczyną co wcześniej było nie możliwe bo wymiękałem żeby chociaż zagadać. oczywiście nie