Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wykopowi eksperci od kobiet postrzegają relacje damsko-męskie:
-poznawanie kobiet ma jeden cel: seks,
-randkowanie jest drogą do celu, niestety żmudną, męczącą, poniżającą i bez gwarancji sukcesu,
-przy okazji randkowanie jest drogie, bo bez nakładu finansowego nie zamoczysz (nie ma, powtarzam: NIE MA, seksu za darmo),
-życie kobiet kręci się wokół jednej z dwóch rzeczy: 1. knagi chada 2. portfela betabankomatu

Jak normalni ludzie postrzegają relacje damsko-męskie:
-warto poznawać kobiety i nawiązywać nowe znajomości, nawet jeśli to nie okaże się „ta jedyna”,
-randki mogą być przyjemne dla obu stron,
-seks może, ale nie musi być celem samym w sobie - może być zwieńczeniem fajnej znajomości, a najczęściej jest elementem związku,
-kobiety i mężczyźni nie muszą żyć w stanie permanentnej wojny, a ich kontakty nie muszą wyglądać jak pertraktacje (co mi dasz, co ja dam tobie) - można najzwyczajniej w świecie lubić wzajemne towarzystwo i traktować drugą stronę po ludzku, nie jak wroga czy towar,
-pokaznaie, że komuś zależy nie jest poniżające - jest naturalnym etapem rozwoju znajomości
-komplementy nie muszą służyć osiagnięciu korzyści, mogą (i powinny) być mówione z chęci sprawienia przyjemności drugiej osobie - bezinteresownie

#zwiazki #seks #randki #tinder #badoo #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61184d9ef81bf9000b2c6bdb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 28
LuksusowySadysta: > -seks może, ale nie musi być celem samym w sobie - może być zwieńczeniem fajnej znajomości, a najczęściej jest elementem związku,

COPIUM, zabierz mężczyznom pożądanie seksualne i w ciągu kilku lat nie będą mieli kompletnie żadnych kontaktów z kobietami, bo co do zasady są fałszywe i nudne i nie mają nic innego do zaoferowania

Zaakceptował: LeVentLeCri
@daro1: pewnie ze sie da sa typy ze maja taka bajere jakos taki instynkt fajne dobre rysy twarzy ,ze im idzie i to dobrze. No i defacto nie placa a jak placa to barrdzo malo w porownaniu z tym co zyskuja
poznawanie kobiet ma jeden cel: seks,


@AnonimoweMirkoWyznania: Jezeli byłbyś 30letnim prawiczkiem który nigdy nie całował się nawet z kobietą, miałbyś podobny cel. To doświadczenia nas kształtują.

Aha i są kobiety dla których poznanie faceta na ten sam cel i nie są przy tym przegrywami....

randkowanie jest drogą do celu, niestety żmudną, męczącą, poniżającą i bez gwarancji sukcesu,


@AnonimoweMirkoWyznania: Jesli pomimo wielu prób, pracy nad sobą wciąż jesteś niewidzialny dla kobiet
-randkowanie jest drogą do celu, niestety żmudną, męczącą, poniżającą i bez gwarancji sukcesu,


@AnonimoweMirkoWyznania: no a nie jest? Nie znam normalnego typa, który by nie narzekal na randkowanie. Nawet normiki narzekaja. Ile się trzeba upodlic, pajacować, żeby jaśnie pani wybrała akurat ciebie jednego z pośród 100 innych adoratorów. Nie wiem kto normalny by się z tego cieszył.

Jakieś uważanie na słowa, żeby się nie wygadać, że chodzi o ruchanie, podczas gdy
-kobiety i mężczyźni nie muszą żyć w stanie permanentnej wojny, a ich kontakty nie muszą wyglądać jak pertraktacje (co mi dasz, co ja dam tobie) - można najzwyczajniej w świecie lubić wzajemne towarzystwo i traktować drugą stronę po ludzku, nie jak wroga czy towar,


@AnonimoweMirkoWyznania: Problem w tym, że podejście #rozowepaski generuje masę negatywnych emocji, z których rodzą się wszelkie kwasy i dają pożywkę klubom spierdoksów na wykopie. A najlepsze, że