Wpis z mikrobloga

Dobra a więc chyba wiem w czym jest problem. Zdiagnozowano mi to już dawno temu ale stwierdziłem że pan doktor #!$%@? i że po prostu jestem dziwadłem. Ingens Mentula. Ta choroba jest o tyle ciekawa że penis człowieka z tą chorobą ma inne wymiary. Jest to powiązane ze zwiększoną liczbą testosteronu w okresie dojrzewania która odpowiada za rozmiar siura. U takich chorych kiedy widza zdjęcia swojego penisa, produkcja testosteronu jest w #!$%@? zwiększona co doprowadza do powiększenia rozmiaru członka o nawet 0,1 cm na spojrzenie. Raz widze siebie jak dziwadło i jak Enrique albo Mokebe a raz myśle sobie #!$%@? wsm jest jak u przeciętnego polaka (12 cm). Teraz jest taki moment. Mimo że mierzyłem sobie wymiary członka czyli 43 cm długości i 12 cm obwodu to na zdjęciach widziałem siebie tak jakby długość była przynajmniej 3 razy mniejsza od obwodu a sam widziałem siebie jako potężnego murzyna z czarną lunetą. Dochodziło do sytuacji że chodziłem z tym do lekarza a oni mi mówili że mam długi #!$%@? a ja sie wykłócałem i nawet mówiłem że moi rodzice im nagadali żeby mnie okłamywali bo się załamę jak się okaże że to prawda(tata znał się z lekarzem). Teraz doszło do abstrakcyjnej sytuacji bo nagrywam siebie którys raz z kolei i #!$%@? patrze na film i wszystkie te wady jak zniknęły. #!$%@? mówie pewnie światło nagrywam gdzie indziej to samo. Oglądam stare filmy które doprowadziły mnie do wczorajszego załamania i też jest okej. To jest jak w american psycho kiedy bateman odkrywa że w jego apartamencie nie ma ciał. Ehh mentalcel przez lata przemocy fizycznej i spychicznej w szkole robi swoje. Muszę różową za akcje przeprosić chyba ehhh.
#przegryw
Gottik - Dobra a więc chyba wiem w czym jest problem. Zdiagnozowano mi to już dawno t...

źródło: comment_1629433029YUMZEMEdZWwJPgBz1VDhTY.jpg

Pobierz
  • 2