Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was ma następujące objawy i moze ma jakąś diagnoze? Badam się na razie pod kątem chorob tarczycy. Na razie tsh bylo i wyszło w porządku ale dolna granica. Lekarz sugerował zrobil tez ft3 i ft4. Kiedyś myslalam ze to psychosomatyczne, ale w sumie chce się upewnić ze to nie zdrowie fizyczne i dopiero potem wrócić do lekow psychiatrycznych.
Objawy:
- bol miesni
- bol stawów
-suchosc blon śluzowych
- poczucie odwodnienia ciagle
-brain fog
-brak sily
- problemy z pamięcią
- rozdrażnienie lvl max
- płaczliwość
- depra generalnie mocno
- brak apetytu totalny

To już od wielu lat mam, ale etapami - raz lepiej a raz gorzej - teraz od tygodnia zdecydowanie okropnie sie czuje. Już nie daje rady. Wegetuje przez to. Gdybym tylko sie lepiej poczułam fizycznie to ogarnęłaby zycie ech.
#depesja #tarczyca #zdrowie #nerwica #pytaniedoeksperta
  • 6
@Ile_bedziemy_cierpiec Ale to wiesz, że to tak ciężko powiedzieć? Bo takie objawy może mieć każdy z innego powodu. Ba, sama niektóre mogę sobie przypisać. Wiesz, lekarz też nie duch Święty i po to są badania żeby wykluczać i diagnozować. Co Ci randomowe Mirki z wykopu doradzą?
@MalaHelenka bo chce sb pogadać z kims kto czuje to samo co ja w międzyczasie czekania na lekarza? Z reszta zawsze bylam ignorowana przez lekarzy i mpwolo ze nie wiedzą co mi jest. Tarczyce mialam badana 3 lata temu z tymi samymi objawami i wyszło ze spoko... witaminy były spoko..
Morfologia cukier sod potas spoko. A ja czuje ze vos jesy nie tak