Wpis z mikrobloga

myslicie że sytuacja w której jedno z rodziców umiera, a osierocił dziecko/dzieci, zostaje gdzieś odnotowywana?
Kilka tygodni temu w #darkweb trafiłam na forum gdzie jakiś Polak przechwalał się że rucha swoją córkę od czasu gdy ta skończyła 9 lat - zaczął po śmierci żony, myślę że musiała być mniej lub bardziej niespodziewana - właśnie jak jakiś wypadek czy choroba
Od tego czasu minęły 4

Czy jeśli zgłosiłabym gdzieś to ze screenami, to czy policja lub ktokolwiek mógłby się tym jakoś logicznie zająć, czy kogoś by to obeszło czy lepiej w ogóle nawet nie ma co tego zgłaszać?
Nie mogę przestać o tym myśleć że gdzieś w naszym kraju jest ta 13 latka i czy ktokolwiek ma możliwość sprawdzania takich rzeczy
#pytanie #afera #policja #tor #onion
  • 14
@Akatora: no właśnie pomyslalam że podał i tak dosyć sporo informacji, z których można wywnioskować z właśnie chociażby to, że żona zmarła, został samotnym ojcem, podane w miarę konkretne daty
Ktoś mógłby gdzieś coś skojarzyć
darkwebie

deepwebie


@Szamotowy_Marian: @Akatora: Darknecie. Deep web to ta czesc internetu, ktorej nie widzicie z perspektywy usera, nie jest indeksowana. Przykladowo panel logowania administratora na stronie jakiegos sklepu.

Nie trzeba zagladac na fora dla pedofilow, zeby trafic na syf Torze...

może zgłoś się do jakieś grupy polującej na pedofilów


@paniczhrabi: Samosady to nie rozwiazanie, tam i tak nikogo nie znajda.