Wpis z mikrobloga

@Zaczytanaa: Ok, faktycznie nie o tym myślałem ale masz rację.

To działa w obie strony

Ładna kobieta, ładny czad z dzieckiem = ojejku no trudno, oby sobie kogoś znaleźli
brzydki facet, brzydka kobieta z dzieckiem = degeneraci, niech gniją

Ogólnie potwierdza to tezę której zaprzeczają obie płcie a mianowicie - to wygląd jest najważniejszy a nie charakter czy pieniądze czy inne wyimaginowane gówno
@JoMaHaa: @Mietowaherbata94: @Zaczytanaa: @Jestembogaty: @saggitarius_a: #!$%@? kocopoły. Bycie samotną matką nie oznacza bycia samotną madką p0lką - jak kobitka jest spoko i dziecko ci nie przeszkadza to nie wiem co za problem. Ciąża może się zdarzyć przypadkowo choćbyś nie wiem jak próbował temu zapobiec a najczęściej jest tak, że skoro próbujesz temu zapobiec to nie jesteś na to gotowy i czasem stąd bioraą się samotne matki. Kumpel
@fallout444: Proszę do mnie nie pij, bo ja akurat ja byłam dzieckiem wychowywanym przez obcego mężczyznę. Dzisiaj jest dla mnie drugim ojcem, więc ja nie szkaluje wszystkich samotnych matek. Zwróciłam tylko uwagę na korelacje akceptacji obcego dziecka z stopniem atrakcyjności jego biologicznego rodzica.
@saggitarius_a: Już wiem dlaczego nie rozumiem twojego #!$%@? - w przeciwieństwie do ciebie mam w dupie to co myślą o mnie inni i układam sobie życie tak, żeby MI było dobrze a nie tak, żeby wyglądać dobrze wśród znajomych ( ͡ ͜ʖ ͡)
To, że komuś pękła guma nie jest poza tym powodem myślenia, że sobie "nie poradziłeś na rynku" a nie jestem tez na tyle
Nie wiem, kto jeszcze wierzy w bajki, że wygląd nie ma znaczenia. Ma i to bardzo duże. Czy najważniejsze raczej nie, ale umniejszanie jego znaczenia to błąd.


@Zaczytanaa: Jasne jednak wygląd da się obejść, ja jakoś super inteligentny ani elokwentny nie jestem (można potwierdzić moimi wpisami), do chada mi brakuje jak przegrywowi do zdrowia psychicznego ale mimo to, że lubię szczupłe nietuzinkowe laski to upolowałem moja obecną (w mojej skali 8-9/10)
@Jestembogaty: ale przecież jest wybór więc o co raban.. po 30tce poznać kobietę która nie tyle co nie jest samotną matką a nie chce mieć dzieci w ogóle to nie jest jakiś ogromny problem.
Po 30tce są inni ludzie tak jakby, ogarnięci dojrzali.. ciągle atrakcyjni.. bo do 30tki to z reguły na obu płciach ciąży jakaś presja czasu że do 30tki trzeba mieć wszystko, i takie podejście że MUSZĘ to czy
@Jestembogaty: @JoMaHaa: @Mietowaherbata94: @saggitarius_a:

Czytając komentarze wreszcie coś zrozumiałem. Po prostu macie zupełnie inne priorytety. To czy ja jestem z jakąś kobietą zależy od tego czy mi się podoba i czy mi jest z nią dobrze.

Z tego co rozumiem to czy wy jestescie z kims zależy od tego czy wypada, co ludzie pomyślą i czy czasem nie będą o was źle mówić.

Chyba bym musiał z wuja
@Jestembogaty: zastanawiam się skąd wynika taka niechęć do kobiet z dziećmi - w moim odczuciu to spoko że kobieta już urodziła bo po pierwsze nie trzeba przechodzić jej humorów w okresie ciąży, po drugie ciało kobiety już się nie zmieni więc biorąc sobie taką już wiesz jak wygląda po ciąży i nie będzie "rozczarowania", w dodatku bąbelek może być już trochę odchowany więc odpada kwestia wstawania w nocy