Wpis z mikrobloga

Wystarczy, że będzie 8/10 i wielu facetom obcy dzieciak przestanie nagle przeszkadzać xD


@Zaczytanaa: Nie wiem jak u innych facetów ale dla mnie 5/10 bez dziecka jest o wiele wiele bardziej atrakcyjna od 10/10 supermodelki z gówniakiem. Może perspektywa zmienia się z wiekiem, bo jak masz 20 lat to hormony buzują i chcesz tylko zaruchać, ale z wiekiem u człowieka hormony powinny przestać buzować(za to powinna pojawić się poczucie godności)
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Do wszystkich betabankomatów w związkach z matkami z nie waszymi gówniakami: nie zdajecie siebie sprawy jak samotne matki się puszczają po rozstaniu z pierwotnym patnerem. Jeżeli jesteście z nimi w relacji (a tak wynika z postów wielu mirków) to ilość bolców na której one siedziały przed waszym możecie spokojnie liczyć na palcach dwóch rąk. I mówię tu tylko o okresie od kiedy urodził się kaszojad.

Źródło? Ruchałem kilkadziesiąt takich. Schemat
  • Odpowiedz
@saggitarius_a coś jest w tym nie radzeniu sobie na rynku pierwotnym, ale przecież tak czasami jest i to jedyna opcja na uniknięcie magika, inną sprawą jest to czy ktoś będzie betabankomatem. Jeśli ktoś jest popieprzony to nie ma znaczenia czy to dzietna lub bezdzietna panna.
  • Odpowiedz
nie każda samotna matka to madka polka

nie każdy zaniedbany koleś na ulicy to menel

nie każdy alkoholik to degenerat

nie każdy zboczeniec to zagrożenie


@fallout444: ty za dużo oczekujesz od autora i reszty zpigułkowanych, że takie niuanse załapią.
  • Odpowiedz