Wpis z mikrobloga

A gdyby to była atrakcyjna i dopasowana do ciebie charakterem kobieta, która po mimo posiadania zaledwie kilku partnerów seksualnych, niespodziewanie zaszła w ciążę, i byłaby gotowa daći Tobie dziecko?


@DEJW88: to wolałbym zdechnąć jako prawik niż się z nią związać. Ja po prostu w przeciwieństwie do 99% facetów (w tym ciebie) mam godność i po kimś nie poprawiam.
@saggitarius_a: No właśnie, że nie xD Odpowiedni wygląd i jesteś łagodniej oceniany w wielu sprawach np. w kwestii posiadania dziecka. Już laska nie jest zwykłą, puszczalską p0lką tylko pokrzywdzoną dziewczyną, której los wywinął numer. I podobnie działa to w przypadku facetów.
@Zaczytanaa: to chyba działa tak tylko w przypadku kobiet, popuściła szpary nie komu trzeba i wielce pokrzywdzona XDDD

Nie mógłbym swoim znajomym (facetom) i rodzinie spojrzeć w oczy po przygarnięciu madki z bachorem, szczególnie, że nie mam jeszcze własnych bo wtedy to co innego.

Wy różowe totalnie nie kumacie dynamik społecznych które dotyczą mężczyzn, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saggitarius_a: Nie zrozumiałeś chyba mojej wypowiedzi tak jak chciałabym, żeby była zrozumiana. Jeżeli naprawdę ładna laska będzie samotną matką, to część facetów będzie właśnie robić z niej pokrzywdzoną przez los, chociaż już laskę brzydszą uzna za puszczlaską p0lkę. Z kolei jak część kobiet zobaczy samotnego chada z dzieckiem to będzie mu współczuć i będzie się koło niego kręcić mimo dziecka, a brzydsi faceci będą mieli problem, żeby znaleźć partnerkę, która nie