Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej Mirki wyjaśnijcie mi jak to jest, że tyle się słyszy o tych ludziach wpadających w spiralę chwilówek i pożyczek i kończących z jakimiś grubymi długami z których nie ma jak wyjść jak ja w tym momencie nie mogę dostać żadnej chwilówki, trochę się przeliczyłem w te wakacje i mnie przycisnęło ale nie to jest najważniejsze, od prawie dwu lat zarabiam na UOPie spoko pieniądze, wcześniej byłem studentem i nie będę ukrywał w pewnym momencie mnie przycisnęło, wziąłem vivusa, oczywiście nie było szans żebym go spłacił w te 30 dni no ale generalnie jest już dawno spłacony, no i chciałem sobie teraz dopomóc właśnie takim szybkim 500 jak nie z Vivusa to z innych chwilówek, wiecie kasa w 15 minut. i #!$%@? nigdzie nie chcą mi dać, totalnie przez jakieś pieńcetziko sprzed dwu lat, to jak Ci ludzie z serio zerową zdolnością kredytową i tysiącami zadłużenia na karku są w stanie dalej w tę pętlę wpadać?

#chwilowki #kredyt #pozyczki #pozyczka #chwilowka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #611fca3f39ed15000a0af229
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@mitatuyo: nie palnąłem sobie tego tak ooo po prostu, mam pewne doświadczenie, firm nie mogę zdradzać, z resztą części już nie ma, tylko większe "firmy" odpytywały BIK, reszta zlewała zimnym moczem i sprzedawała długi innej firmie
OP: @KromkaMistrz Tak jak napisałem dwa lata temu miałem jedną chwilówkę którą spłaciłem z pół rocznym opóźnieniem, poza tym nic.

Generalnie przeżyję bez tej chwilówki teraz, tylko na przyszłość gdyby faktycznie potrzebował większego kredytu, jak to ogarnąć skoro przez taką pierdołę nie mogę teraz wziąć 500 ziko.

No i zastanawiam się jak serio zadłużeni ludzie mogą zadłużać się dalej. To było moje główne pytanie.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą