Wpis z mikrobloga

Powiedz to wszystko Niemcom, którzy tez mają dwupasmowe autostrady bez limitu xD


@JudzinStouner: Powiedz to Skandynawom co też mają 2 pasy, limit 100-120km/h na autostradach, wysokie kary i przy okazji najniższe statystyki śmierci/wypadków na całym świecie.

Całych Niemiec nie zjeździłem wprawdzie, ale dwupasmowki bez ograniczeń nie widziałem.
  • Odpowiedz
@Stashqo: Od groma jest dwupasmówek bez limitów. Inna sprawa, ze w Skandynawii jest śmiesznie niskie natężenie ruchu, wiec zawsze mnie trochę śmieszy to ich brandzlowanie się do statystyk, które bez interpretacji realiów są lekko niemiarodajne.
  • Odpowiedz
w Skandynawii jest śmiesznie niskie natężenie ruchu,


@JudzinStouner: Czyli jednak natężenie ruchu ma wpływ na bezpieczeństwo? No to może w takiej Polsce gdzie dróg mamy skandalicznie mało jak na ilość uczestników ruchu, powinniśmy mieć jednak niższe limity prędkości?
  • Odpowiedz
@Samulem: no są, średnio chcę się ujawniać bo znudziły mi się kursy do zbijania punktów a filmy są dość wysoko pozycjonowane na yt więc jak oglądałeś kilka projektów na yt to i na pewno widziałeś żółtego 1.4 T-jet z nadmiarem wszystkiego
  • Odpowiedz