Wpis z mikrobloga

@Barneyeos beta się kończy o 19 :(.

@RicardoMilos nom, coś pirknego

@Tenczlowiektutaj jestem super zadowolony. Chociaż kupiłem pre-order to równiez uważam, że cena z DUPY... wartość gry to max 10 - 20€. Dodam, że bugów jest co niemiara XD

@bb89 pamiętajmy, że mechaniki żadnej nowej nie ma, fabuła znana od lat i nawet bugi te same co w oryginale... Za te pieniądze można kupić nowe świetne gry, a nie odświeżony gniot... Tak,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ovation: a to ja mam pytanie. Jak grając samemu natłuc szybko takich itemow i leveli? Ja wczoraj przez parę godzin wbiłem na 14 poziom, ale to normalnie, przechodząc lokalizację za lokalizację
@ovation: bardzo w to watpie, to wciaz ta sama gra, tylko ma nakladke graficzna.

Kiedys byl news ze stracili kod gry, i to jak wykonali remaster by to w sumie potwierdzalo. Bo zamiast zrobic upgrade silnika w grze, to wpieli sie jak w proxy, ze nakladka graficzna dziala sobie nad stara gra.
@ovation: imo aktualnym liderem jest PoE ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet odswiezenie grafiki d2 nie spowoduje powrotu na pierwsze miejsce. A d3 dla mnie nie istnieje, ogralem niedawno cale z dodatkami dla samego uzupelnienia luki i wciaz mam to samo zdanie, ta gra zostala stworzona pod platny AH, a ze go usuneli, to zostal nudny grindowy bubel.
@ovation: też miałeś wrażenie że drop itemów jest większy niż w starej wersji?
Po godzinie gry, miałem 2 unikaty i jeden z zestawu + sporo kryształków
Hazard też lepiej działa, bo w 1 akcie miałem itemy, które normalnie są w 2/3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)