Wpis z mikrobloga

Szczerze współczuję Sousie. Gdy obejmował kadrę zakładał, że będzie miał do dyspozycji co by nie mówić dwóch bardzo dobrych napastników (Milik i Piątek), oboje się posypali przed euro i teraz też nie zagrają. Szczęsny przez ostatnie pół roku zaliczył regres, że głowa mała a jego najlepsza alternatywa właśnie zakończyła karierę reprezentacyjną. Do tego obrona oparta na dziadku z Serie B, Grosicki nie gra od roku i tuż przed zgrupowaniem posypał się Zieliński. Czarno to widzę i nie zdziwię się, jak w kolejnych trzech meczach ugramy 4 punkty, Sousa out, jakiś Probierz czy Czerczesow in i wkraczamy w wieki ciemne.
#reprezentacja #pilkanozna
  • 12
@Sojerr: ale sam też pisałeś, że dobry trener to bicz z gówna zrobi, tylko pytanie co ma być tym biczem, bo jak półfinał Euro czy coś w tym stylu to nie mq dobrego trenera, bo nikt nie tego by nie zrobił.
@klcn123: półfinał euro to możemy ugrać w fifie co najwyżej. Na mundial nie pojedziemy i to nie jest czarnowidztwo czy życzenie niepowodzenia, tylko fakt, że nie mamy drużyny, a na wielu pozycjach brakuje jakości, poza tym 2 miejsce w grupie daje dopiero baraże, a my mamy Węgrów, z którymi nie umieliśmy wygrać. Ale nie są nie do pokonania, tylko nie wiem czy taką kadrą, co Sousa powołał.
@klcn123: trzeba by wymyśleć nowego Golańskiego, nowego Bronowickiego, piłkarzy na chwilę, na jedne eliminacje. Kogoś, kogo ludzie, zwykli zjadacze chleba, nie wymyśliliby nigdy. Ale coś mi to nie pasuje do stylu Sousy. Bo gdyby umiał coś takiego, to nie brałby Kownackiego.
@Sojerr: conajmniej 30 zawodników gra na poziomie Węgrów, Słowaków czy innych Szwedów, nie wiem o czym ty gościu #!$%@?.

Jakoś nawałek potrafił wyciągnąć kadrę na 5 miejsce. Po prostu nie próbował z wana zrobić kabrioleta.