Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirasy chcę kupić TV. Z powodu tego że czasu wolnego nie ma zbyt wiele nie za bardzo mam ochotę zgłębiać tajemnice wszelkiego rodzaju niuansów. Czego potrzebuje i co bym chciał:
-matryca 65-70 cali
- w miarę możliwości ładny obraz
- HDR
- 4k
- łan
Telewizor będzie podłączony do konsoli i pc lub tvboxa. Nie zależy mi na żadnym systemie Smart.
Tv będzie używany do filmów i mniej lub bardziej dynamicznych platformówek i sciganek. Generalnie do relaksu. Sprzęt do grania mam w PC docelowo.

Maciee jakieś sprawdzone propozycję? Budżet +- 4.5k. generalnie im taniej tym lepiej. Nie chce dopłacać do niepotrzebnych mi bajerów.

#telewizja #gry #konsole #xbox #pytanie #elektronika #pcmasterrace
  • 77
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kill-9: W sumie no to dobrze pisze, modeli masz dziesiątki jak nie setki i tak po prostu rzucić jakiś telewizor w nieokreślonym budżecie "do 4,5k ale lepiej mniej" z wymaganiami typu żadne no to po prostu idź do sklepu i weź to co ci się podoba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dave987654321: wymagania wydaje mi się są jasne. Jak ktoś zna się trochę bardziej ode mnie albo ma coś sprawdzonego w tym zakresie to widzę tutaj jakiegoś większego problemu z wskazaniem jakiegoś bazowego modelu.
  • Odpowiedz
@kill-9: slyszales, ze oledy sie wypalaja? a slyszales tez, ze ziemia jest plaska i sie boisz do krawedzi podejsc? ja #!$%@?.. piszesz, ze nie chcesz dac sie wyruchac jakiemus ziomkowi z euro rtv, ale rzucasz glupotami na forum.
  • Odpowiedz
@Dave987654321: Ja prdlę jakie brednie ( ͡° ͜ʖ ͡°) OLED to kontrast i czerń a nie żaden super HDR. Są telewizory podświetlane ledami, potrafiące jebnąć po oczach zdecydowanie mocniej niż jakikolwiek oled.
Piszę to jako posiadacz oleda i tv na VA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@czeki21: chciało by się napisać: #!$%@? wam w dupę. Jedyne co potraficie na wykopie to wyciskać pryszcze z dupy i umawiać Julki na masowe randki przez fake konta na wygenerowane przez ai zdjęcia bo jak byście swoje wystawili to poleciał by ban za zoofilie. Ha tfuu.
  • Odpowiedz
@kill-9: HISENSE 65U8QF Bardzo jasny w hdr, bardzo czarny w zwykłym oglądaniu filmów bo ma local dimming i na żywo zobaczysz, że działa. Bardzo przystępny cenowo przy swoich parametrach.
  • Odpowiedz
@rbbxx: Telewizorów LCD z dobrym HDR jest garstka, na dodatek w trybie gry żeby zachować dobry input lag podświetlenie strefowe musi słabiej działać.
Ale częściowo masz rację, w jasnym pomieszczeniu i przy scenach gdzie średnia jasność jest bardzo wysoka lepiej sprawdzają się topowe LCD.
  • Odpowiedz