Wpis z mikrobloga

Powtarzam to od zeszłego roku i powtarzać będę już do końca życia, mojego lub tych niewolników systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wnukom opowiadać nie będę bo nie planuję mieć dzieci a co dopiero wnuki.

Rok 2021 to rok kiedy człowiek dobrowolnie został szczurem laboratoryjnym i jeszcze się tym chwali a na covida więcej ludzi zgłupiało niż umarło.

A teraz możecie ponownie nazwać mnie szurem, foliarzem i tak dalej.

#takaprawda #koronawirus #covid19 #niepopularnaopinia pseudo #pandemia i pseudo #epidemia #bekazpodludzi
Namarin - Powtarzam to od zeszłego roku i powtarzać będę już do końca życia, mojego l...

źródło: comment_1629749462rWOjCoO9IiBUzUeWvXOGQd.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Namarin: Tyle czasu na wykopie a wpisy takie jak twoje to dla mnie fenomen. Poważnie masz tak nudne życie, że wszystkich wokoło musisz przekonywać do swojej racji zamiast po prostu zachować to dla siebie ?
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: covidianie nadal łącza ludzi którzy nie chcą się szczepic na te zabójcza chorobę z minimalnym procentem śmiertelności, a zwykłymi szczepionkami znanymi od lat. Sprawdź sobie kiedy zastosowano pierwsza szczepionkę RNA na ludziach.
  • Odpowiedz
Tyle czasu na wykopie a wpisy takie jak twoje to dla mnie fenomen. Poważnie masz tak nudne życie, że wszystkich wokoło musisz przekonywać do swojej racji zamiast po prostu zachować to dla siebie ?


@Waidner: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ponik_kolny: Ja nic o falach radiowych nie pisałem, własnie problemem takich ludzi jak ty jest to że świadomym ludziom którzy widzą o co chodzi z plandemią przypisujecie wiarę w różne inne teorie spiskowe, no dalej, nazwij mnie płaskoziemcem, w końcu będziesz mógł się dowartościować w także i tym poście, wytknąć w moją stronę paluszek i powiedzieć do monitora HA! Jestem lepszy niż ten szur :D

Proszę bardzo, dzięki mnie możesz już
  • Odpowiedz
weź ku... cofnij się do epidemii czarnej dżumy takie same głupoty byś #!$%@?..


@jimlahey: No tak, ty oczywiście najlepiej wiesz co ja bym #!$%@?ł w czasach dżumy gdyby zmuszano mnie do przyjęcia (a sorry, przecież to dobrowolny, szantażowy, dyskryminacyjny khmm khmm preparat zwany dla niepoznaki "szczepionką"

To kiedy się ustawiasz po trzecią dawkę? bo dwie wcześniejsze nie działają i nadal roznosisz tego śmiertelnego (hehe) wirusa od którego ludzie padają na ulicy
  • Odpowiedz
@Namarin: kiedy będzie trzeba, najlepiej zamknąć wszystko w #!$%@? bo jakiś wykopem coś znalazł w necie xD dla twojej informacji zaszczepiłem się bo starych nie chce narażać, zresztą oni też poszli, kudły nam nie odrosły ani inne rzeczy, przez takich debili to trwa dalej
  • Odpowiedz