Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Rodzice kupili lodówkę LG GBB61DSHMN z funkcją łączenia Wi-Fi i logiem Thinq. Nie mogę jej podłączyć jednak do sieci. Trzymam przycisk Wi-Fi, ikonka miga aż w końcu przestaje i tak w kółko. W aplikacji LG Thinq nie wyszukuje nic a po ręcznym wyszukaniu pojawia się instrukcja żeby wpisywać na lodowce rzeczy a w tej jest są tylko 4 przyciski i prosty ekranik. Czy ktoś wie jak to połączyć? #agd #lodowka #pomocy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepowtarzalny-dwa: włączyłem lokalizację teraz i też nie rusza. A w telefonie w wyszukiwaniu sieci WiFi widzę że jest lodówka normalnie ale pokazuje się żeby wpisać hasło jak chce połączyć i nie wiem jakie. Więc niby działa WiFi ale nie chce się podłączyć do sieci i nie wiem czy powinno automatycznie do najbliższej czy w jaki sposób to działa
@niepowtarzalny-dwa:

wiele urządzeń tak właśnie działa, że bez włączonej lokalizacji ich nie znajdziesz


I dlatego nie będę tego używał. Żeby spiąć się z telewizorem muszę się wyspowiadać z tego, gdzie dokładnie mieszkam, pewnie zaraz będą jeszcze chcieli wymiar buta i obwód penisa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ok. Ogarnięte. Robiłem naprawdę głupi błąd - podczas łączenia w aplikacji wybierałem że lodówka ma wyświetlacz dotykowy. Z ciekawości kliknąłem "nie" i dalej ładnie poszło. Dzięki za odpowiedzi :) spodziewałem się w sumie więcej opcji, coś jak w pralce dodatkowe programy a tutaj tylko zdalna regulacja temperatury i ustawień tych z panelu :) ale fajnie że działa