Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę 27 latka lecz na zywo w sklepie i muszę wam napisać, że jest lepsza pod każdym względem niż te z Tindera/Badoo a ma mniejsze wymagania jak to możliwe? Z wyglądu 8/10 zgrabna interesuje się psychologią jest rodzinna lubi zwierzęta + chodzi na siłownie.

Wiecie co mi napisała? Ze bardzo ja zaskoczyło, że jestem taki otwarty i odważny, bo inni faceci rzucali jakieś głupie teksty lub komplementy, a najlepiej powiedzieć konkretnie i wyróżnić się.Jeśli nie macie powodzenia na Tinderze/Badoo to polecam pochodzić po sklepach/galerii, a bym zapomniał odkad zapisałem się na siłownie to wtedy to było wiec jednak warto było pójść na silke.

Ps. Jak to możliwe, że jakieś grubaski 5/10 z Tindera maja większe wymagania niż różowe 8:10 nie mające Tindera ?

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #podryw #uwodzenie
  • 50
Poznałem dziewczynę 27 latka lecz na zywo w sklepie i muszę wam napisać, że jest lepsza pod każdym względem niż te z Tindera/Badoo a ma mniejsze wymagania jak to możliwe?


@Kodzirasek: Tak, że zagadałeś do niej w miejscu, w którym konkurencja ze strony innych mężczyzn była radykalnie mniejsza:
https://pamietnikpodrywacza.wordpress.com/2021/05/25/co-decyduje-o-sukcesie-w-relacjach-z-kobietami/

Jeśli nie macie powodzenia na Tinderze/Badoo to polecam pochodzić po sklepach/galerii


@Kodzirasek: Też to polecam, ale polecam też pamiętać, jakie są