Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę 27 latka lecz na zywo w sklepie i muszę wam napisać, że jest lepsza pod każdym względem niż te z Tindera/Badoo a ma mniejsze wymagania jak to możliwe? Z wyglądu 8/10 zgrabna interesuje się psychologią jest rodzinna lubi zwierzęta + chodzi na siłownie.

Wiecie co mi napisała? Ze bardzo ja zaskoczyło, że jestem taki otwarty i odważny, bo inni faceci rzucali jakieś głupie teksty lub komplementy, a najlepiej powiedzieć konkretnie i wyróżnić się.Jeśli nie macie powodzenia na Tinderze/Badoo to polecam pochodzić po sklepach/galerii, a bym zapomniał odkad zapisałem się na siłownie to wtedy to było wiec jednak warto było pójść na silke.

Ps. Jak to możliwe, że jakieś grubaski 5/10 z Tindera maja większe wymagania niż różowe 8:10 nie mające Tindera ?

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #podryw #uwodzenie
  • 50
  • Odpowiedz
Tak, ktoś wygrał w totka i polecam każdemu ten sposób zarabiania pieniędzy, w końcu bo skoro mi się udało to każdemu się uda ()

Ps. Jak to możliwe, że jakieś grubaski 5/10 z Tindera maja większe wymagania niż różowe 8:10 nie mające Tindera ?


@Kodzirasek: Bo w realu poza wyglądem istnieje masa innych czynników wpływających na to jak zostaniesz odebrany. A w internecie kobiety zawsze szukają ideału
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: standard, ja najlepsze wyrywałem na żywo, na Tinderze mam kilka razy mniejsze szanse. A we Wrocławiu nie brakuje fajnych dziewczyn.
Uważaj na tą psychologię.
  • Odpowiedz
: Żadna normalna, szanująca się i zdrowa psychicznie nie siedzi na tinderze


@TypicznyMaciek: a czy normalna da się zagadać przez PUAsa na ulicy? Też nie, normalna dziewczyna od dawna jest w związku, gdzie faceta poznała w szkole, pracy, lub przez znajomych. Kobiety mają na tyle duży wybór że nie musza specjalnie chodzić na siłownię czy kurs tańca żeby kogoś poznać
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: yh, nienawidze jak ktos zawraca mi gitare na miescie, jak przyszlam tu zalatwiac swoje sprawy, a nie w celach towarzyskich
osobiscie bym przez to od razu olala jakies proby zagadywania i w kontrescie do tego co wspomniane wyzej; dziewczyny, ktore ja np znam, tez nie cierpia takich akcji
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: jak interesuje sie osychologia znaczy że sama ma ze sobą problemy i jest prawdopodobnie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯

Heh, moja różowa xD no ale na tinderze chociaż nigdy nie była ;)
  • Odpowiedz