Wpis z mikrobloga

Mam problem. Wysłałem swoje reflektory samochodowe do regeneracji, firma zrobiła swoją usługę i w zeszły czwartek nadała paczkę DPD spowrotem do mnie i od trafienia paczki do sortowni nic się nie dzieje... Telefony nie przynoszą żadnego skutku, odzewu. W poniedziałek kończy mi się urlop i jestem bez auta, nie mam czym jeździć do pracy itd.

Macie jakieś rady? Gdzie można jeszcze uderzyć z tematem?

#dpd #kurier #pytaniedoeksperta
Marcosm87 - Mam problem. Wysłałem swoje reflektory samochodowe do regeneracji, firma ...

źródło: comment_1630016204jNdrkkCWM4TP7jcc3dyRm2.jpg

Pobierz
  • 14
@bruuh: tego się obawiam, ale niech kurła poinformują czy coś... Rozumiem, że mają w czterech literach i mam czekać 30 dni i wtedy będę mógł zareklamować według regulaminu...
w zeszły czwartek nadała paczkę DPD spowrotem do mnie i od trafienia paczki do sortowni nic się nie dzieje


@Marcosm87: amatorka. inPost moją paczkę przetrzymuje już ponad 2 miesiące. Ale akurat to pierdoła za 15 zł, więc nawet nie chce mi się tam już dzwonić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcosm87: jak się u Ciebie sprawa rozwiązała? Bo u mnie też dokładnie te same statusy. Od wczoraj paczka na magazynie i nic się nie ruszyło a normalnie to już powinienem mieć u siebie.
@cadmus: mam, doszły. Ogólnie dojechały w piątek o godzinie 13 do sortowni, która mnie obsługuje, a w poniedziałek dostałem paczkę. Paczka była otwierana i inaczej zaklejona taśmą (zamiast być zaklejona wzdłuż zamknięcia to była w poprzek i inną taśmą) bo dostałem foty w jakim stanie została nadana. Ale w środku wszystko się zgadzało i przyszło nieuszkodzone. Ogólnie bombardowałem ich telefonami i napisałem reklamację w piątek rano. Zdziwiła mnie ta godzina przyjazdu
Marcosm87 - @cadmus: mam, doszły. Ogólnie dojechały w piątek o godzinie 13 do sortown...

źródło: comment_1630453617sKVvWR3B1ZoWTbqj86MQzR.jpg

Pobierz
Dodam jeszcze, że w piątek rano konsultant dzwonił przy mnie do Łodzi i dostał info zwrotne, że dalej nic nie wiadomo. A magicznie około 13 paczka pojawiła się w Legnicy.