Wpis z mikrobloga

Jak w dzisiejszych czasach wyglada związek skoro ludzie pracują na 2 zmiany?Spotkalem się z taka jedna w Niedziele ale w ten weekend ma jakieś plany wiec jaki send jest sur odzywać i prosić o spotkanie ? Ja już mam #!$%@? w te kobiety.Przestane się odzywać i ciekawe czy sama się odezwie ta to brzmi w graniach słowa nieprawdopodobne.

Mam wrażenie, że kobiety w tych czasach wymagają jakiegoś księcia na białym koniu.

Miło się rozmawiało na spotkaniu ale mam wrażenie, że trzeba grać w jakieś gry żeby coś wychaczyc i zwykła rozmowa nie wystarczy.Trzeba sprawić mokro kobiecie na 1 spotkaniu bo inaczej nie ma sensu.

Wy jak uważacie? Może mam jakieś błędne przekonania ale No #!$%@? jak jesteście w związku to spotykacie się raz na tydzień lub 2 tygodnie ? Jaki to ma sens?

Najlepsze jest to, że myślałem ze serio się wyróżniłem plus pokazałem odwagę i jaja ale to mało…

#przegryw #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #podrozujzwykopem #uwodzenie #podryw #p0lka
  • 27
@basssiok: Ja mam 16 latki koleżanki ale naprawdę chciałbym poznać jakaś wartościową kobietę ta się taka wydawała ale jak to kobieta dzień chłopak może się jej podobać a na drugi już nie i weź tu bądź mądry.

Mamy tyle wspólnych zaintersowan nie chce urwać kontaktu ale czemu to facet musi dzwonić pisać itd ? Nisprawiedliwe.
@Kodzirasek: No nie, ona też pierwsza nie napisze, bo także będzie chciała być zdobywana. Nawet jak napisze, bo koleś jest niedostępny, to przecież to będzie ultra toksyczna relacja i jedynym powodem, dla którego ona z takim kolesiem będzie, to fakt olewania jej.
Trzeba sprawić mokro kobiecie na 1 spotkaniu bo inaczej nie ma sensu.


@Kodzirasek: Tak, inaczej nie ma sensu skoro ona nie czuje do ciebie pożądania tylko nic lub obrzydzenie. Czego nie rozumiesz? A jak laska nie jest zaangażowana i jej sie nie podobasz to nic z tego nie będzie.
@tinder_project: Coś tam dotykałem i było przytulenie ale żałuje mogłem więcej dotykać ale No to nie była randka lecz takie bardziej spotkanie + ona była z psem.

Plan był taki żeby zadziałać na 2 spotkaniu pocałować itd
@pijekubusplay: Ale zgodziła się spotkać pierwszy raz No ale widocznie nie zaiskrzyło chociaz wydawało mi się, Żr fajnie było No i była z psem wiec nie było jak coś zdziałać.

Mówiła tez coś o depresji i, że jest osobą wwo czyli wysoko wrażliwa.
@purystkaod6bolesci: @basssiok: @pijekubusplay: @Dukov: @tinder_project: @basssiok: @anonanonimowy321: Ogólnie ja boje się pisać smsy i dzwonić bo myśle od razu ze wyjdę na desperata lub będę nachalny.

Dodam, że ona sama mi mówiła, że jest wwo czyli osoba wysoko wrażliwa + prawdopodobnie jest po rozstaniu.

Jej koleżanka mówiła mi żebym częściej dzwonił ale koleżanka jak koleżanka.Mówiła jeszcze „ Ona teraz tego potrzebuje” ta pewnie tampona emocjonalnego
@purystkaod6bolesci: @basssiok: @pijekubusplay: @Dukov: @tinder_project: @basssiok: @anonanonimowy321: Wiem jak zrobie nie będę się odzywał jak odezwie się sama to będę kontynuował a tak to nie zreszta sama powinna napisać, że np w ten dzień ma czas czy coś ale jakoś nie okazuje sama zainteresowania wiec #!$%@? nie umiem się poniżać niestety.

Z drugiej strony ostatnio sama oddzwoniła jak dzwoniłem a dziś odebrała a jakby nie