Wpis z mikrobloga

#gry #seriale #filmy
Omyłkowo stwierdziłem że ktoś wie więcej na temat danej gry, i zespoilerowałem mu pewien wątek. Zacząłem się zastanawiać jaki czas od premiery musi minąć, żeby można było otwarcie mówić o danym temacie bez gwiazdkowania spoilerów. Jak to jest według was? Ja często dowiaduję się o różnych wątkach w filmach/grach/serialach z memów niedługo po premierze, powiedzmy z tydzień-miesiąc, ale tutaj sam jestem sobie winny, bo mogłem pominąć taki mem zamiast go czytać. Z kolei po powiedzmy 3-4 latach całkowicie nie czułbym urazy do kogoś, kto przypadkiem coś chlapnął, a po jeszcze dłuższym czasie to już w ogóle.
  • 2
@zacky: Tak jak napisał @lizakoo nie ma takiego czasu, po którym można wyjść z założenia, że każdy człowiek na planecie się już z czymś zapoznał.

"Skoro ja się z tym zapoznałem, to już kazdy powinien! No jak to tak... nie widziałeś tego serialu? Przecież to już rok od premiery, więc każdy człowiek świata powinien go widzieć!"

Tego typu postawa jest uciążliwa oraz irytująca dla innych. Czasem można po raz pierwszy obejrzeć