Wpis z mikrobloga

Róbmy szybko #jakdorobicrozdaje na rozgrzewkę, bo ewidentnie idzie jesień! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym razem mam dla Was książkę Małe życie. Jej wartość to około 50 zł, a cała powieść liczy sobie ponad 800 stron. Jak znalazł na chłodne wieczory. (ʘʘ)

Zasady rozdajo:
– Klikacie plusik
– Czytacie o jednej z ciekawszych promocji w ostatnim czasie z 30€ premiil
– odpowiadacie na pytanie: Jeśli uderzy w nas kolejny lockdown – jak zamierzacie go sensownie wykorzystać? Nauka języków? Jakieś szkolenia?

#ksiazki #czytajzwykopem
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_1630173321S79SJfQqv0P7ACIF4Sh5ai.jpg
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: mam nadzieję, że wciąż będę normalnie pracował, tak jak w poprzednim lockdownie, bo bym oszalał w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak nie, to standard: języki, giełda krypto i python.

P.s. poproszę o link do założenia konta n26!
@JakDorobic_com: Zacząłem pracę zdalną kilka miesięcy przed covidem. W tej chwili marzę o powrocie do pracy stacjonarnej chociaż na 2-3 dni w tygodniu. Siedzenie w domu niestety wprowadza złe nawyki i pozwala iść na łatwiznę w wielu kwestiach. Jeszcze chodząc do biura wstawałem o 6:30. Po rozpoczęciu pracy zdalnej była to 7:30. Niedługo potem 7:50, a następnie ta granica coraz bardziej się przesuwała, aż zacząłem pojawić się w pracy ok 9..