Wpis z mikrobloga

@sheeple: Pierwsze na czym się skupiam po kodzie i produkcie to by to było legalne. Chcę by każdy mógł podpiąć do nas kartę i sprzedawać u siebie gry z pośrednikiem w postaci karty płatniczej. Problem tych pośredników zniknie sam po przejściu całkowicie na kryptowaluty karta to bramka płatności. Każdy wasz smartfon również.
Chcę by każdy mógł podpiąć do nas kartę i sprzedawać u siebie gry z pośrednikiem w postaci karty płatniczej.


@OrzechowySos: A jak to działa od strony zdecentralizowanej usługi?
@fervi: Chodzi o gry. Bo na Blockchain po prostu jest stan licencji. I nikogo nie obchodzi czy Tworca sprzedaje nosnik licencji na scentralizowanej czy zdecentralizowanej bazie. Nasz projekt moze być bramką między fiatem a krypto. I tak jak gry mogą kiedyś nas zawieść do nowego Świata tak teraz pomogą przedostać się do krypto
@sheeple: Wiesz - ja przeczytałem Whitepaper ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety bycie Polakiem ma swoje wady. Jak się z czymś nie zgadzasz to dlatego, że "jesteś Polakiem, a więc kłócisz się", jak się zgadzasz to git. Staram się podchodzić do tego projektu dość neutralnie. Nie wierzę, że wypali, ale o tym można się przekonać wtedy, gdy masz wielomilionową dziurę na koncie bankowym, komornika za rogiem i tak