Wpis z mikrobloga

#silownia #sylwetka #fit Kojarzycie Zyzza Aziza Shaversiana? Facet zmarł na skutek zatrzymania akcji serca w 2011 roku, poznałam jego historię jakoś w 2015 i na początku nie miałam pojęcia że nie żyje (widziałam jakieś nagrania z omegle z jego udziałem i jak trenuje) powiem szczerze byłam zachwycona jego wyglądem i pewnością siebie, oraz tym że z takiego chuderlaka stał się bożyszczem kobiet. Pytanie nr. 1 ile lat zajmuje zbudowanie takiej sylwetki? Pytanie nr 2 czy gdyby brał sterydy ale nie popijał ich alkoholem to dalej by żył? Pytanie nr 3 wierzycie w tą wadę serca? Bo wydaje mi się że poważna wada serca powinna dać wcześniej o sobie znać, zwłaszcza że to był młody chłopak
  • 9
@Ewik456780: wszystko zależy jakich środków używasz. Poczytaj o uwarunkowaniach genetycznych i średnim rocznym przyroście masy mięśniowej.
Na sucho to około 8 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście dla takiego ekto jakim prawdopodobnie był.
@Ewik456780: Zależy co znaczy dla Ciebie, zaszkodzić sobie. To są silne androgeny, więc jeśli fakt, że zmieniasz się w faceta Ci nie przeszkadza (zarost, brak cycków, mikrofiut z łechtaczki itp itd). To pół roku Cię nie zabije.