Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy #warszawa to spoko opcja dla singla (krótko po studiach) żeby zmienić ją z #krakow? Zarówno pod względem rozrywkowym jak i pracą. Nic mnie obecnie tu nie trzyma, ale nie wiem na ile to dobry pomysł, skoro do tej pory pracuję zdalnie. Macie jakieś porównanie? W Warszawie byłem tylko w celach wycieczkowych. Jakoś nie zależy mi na wyglądzie panoramy miasta, a bardziej o stronę praktyczną. Mam wrażenie, że Warszawa się rozwija dużo szybciej niż taki spokojny Kraków i być może to ostatnia szansa na taką zmianę.
Mam 120 tys. zł odłożonych. Niby niedużo, ale pewnie początkowo wynajmowałbym tylko jakiś pokój, więc na moje potrzeby powinno być ok.
Drugie pytanie, czy to prawda, że ludzie w Warszawie dużo się różnią, są bardziej nadęci, z wyższym ego?

Branża #ecommerce #marketing

#praca #pracbaza #rozrywka #wykopiwowarszawa #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #612cbd656b9177000a3cbab1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy #warszawa to spoko opcja dla si...

źródło: comment_1630322945Dlc9QxcbF1MWw6vL0Adz2v.jpg

Pobierz
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: jak lubisz się bawić, wychodzić, mieć dostęp do najlepszych rzeczy, nowinek, plus nieograniczony rynek pracownika to Warszawa to dobra opcja. Co do odłożonej kasy - warszawa moim zdaniem o tyle ma dobrze, że jak się będzie rozrastać (a będzie) to ma metro, którym szybko dojedziesz do centrum plus mogą zbudować nowe linie w przyszłości to jeszcze przyspieszy poruszanie się po mieście. Kraków tego nie ma i nigdy mieć nie będzie,
ZdrowaWybranka: to bedzie najlepsza decyzja Twojego zycia. Myslisz ze czemu krakusy maja taki kompleks do warszawy? Wiecznei cisna warszawiakow..?
Krakow przy Warszawie (zreszta przy Wroclawiu, Poznaniu i 3 miescie) to zwykly pipidowek z zasciankiem z malopolski.
Warszawa to jest inny swiat, idziesz do baru i normalnie ludzie z Toba gadaja. Wszyscy sa bardziej otwarci, lepiej zarabiaja, maja na wszystko #!$%@?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ElfickaŻona: @Matemit
Co dokladnie chcesz rozwinac w stwierdzeniu pod kazdym wzgledem?
Grasz w tenisa to w warszawie masz prezna lige amatroska, kontakty i zawsze z kim zagrac. Krakow ? (XD!)
Chcesz isc na techno impreze, w warszawie masz 5-10 imprez, headlajnerow z europy na poziomie europejskim, duze lokale, najlepsze narkotyki.
Krakow? 1-2 piwnice pod rynkiem i jakas tam miejscowka open air co wlasnie ja zamykaja.

Chcesz prace? To chyba nie trzeba
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli chodzi o wielkomiejski klimat i życie nocno/kulturalno/rozrywkowe porównywanie Krakowa do Warszawy to jak raków Częstochowa do Manchesteru united xD
Ale żeby w Warszawie korzystać z tych wszystkich dobrodziejstw i nie czuć się jak dziad to te 12 k na łapę chociaż trzeba zarabiać. Ja mam 8k w Warszawie i w sumie wiele moje życie od czasów studenckich się nie różni xD niby trochę grosza jest ale daleko mi do
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgoda z tym co powyżej, ale niestety w ostatnich latach Warszawa schodzi na psy pod względem komfortu życia. Patodeweloperka, mega-kurniki do chowu klatkowego stawiane gdzie popadnie (vide to kuriozum na rogu Prymasa i bodaj Kasprzaka na Woli), ciężej się jeździ po centrum, powstają strefy mieszkańca na podwórkach, więc jak nie masz tytułu do mieszkania, to może być kłopot z miejscem, bez meldunku nie masz abonamentu na SPP, więc jak się