Wpis z mikrobloga

  • 16
@LubieGroszek jestem dziewczyną, to raz. Dwa to mnie nic nie zdziwi w dzisiejszych czasach. Serio, brzmi jak obecne tragedie xd. Poza tym moja matka też mnie zmuszała do makijażu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Jagoo: @the_father: wg. mnie każdy kto płacze na pokaz, czy to na zdjęciach ig, czy na tiktokach powinien być kurna łamany kołem, bo jest pierdzielonym atencjuszem zbierającym lajki a problemy takich ludzi ma tak naprawdę głęboko w doopie.
  • Odpowiedz
@Jagoo: jak rodzic przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie dziecku, to to jest chory standard i dziwna nauka, a jak robi to anonimowa osoba z netu z zaburzeniami emocjonalnymi, to jest to zdrowy standard i normalna nauka. Oj juleczko...
  • Odpowiedz
  • 15
@spacja_enter kto tak powiedział?? Hahaha chyba źle mnie zrozumiałeś bo uważam, że w obu przypadkach jest to #!$%@?. Totalnie mnie nie zrozumiałeś i jestem za stara na juleczkę xd
  • Odpowiedz
  • 33
@spacja_enter nie, nie chce mi się rozmawiać na tematy rodzinne, ale wyobraź sobie, że nie wszytsko to juleczkowe gadanie. Myślisz że nauka kogoś, żeby spać w makijażu to zdrowe podejście? Na pewno nie więc trochę elastyczności w odczytywaniu wiadomości. Bo absolutnie mnie nie zrozumiałeś
  • Odpowiedz
@the_father: współczuję dziewczynie. Gdyby się urodziła kilka lat wcześniej, nie byłaby świadoma tych wszystkich nauk płciowych i spędziłaby dzieciństwo grając w gumę, piłkę, czy ganiając się z patykami.

Media społecznościowe piorą mózg.
  • Odpowiedz